5 nejlepších hororových her pro iPhone a iPad, díky nimž si můžete užít strašidelný čas

Jak všichni víme, v App Store je mnoho herních žánrů a zde jsme se dotkli všech kategorií od jednoduchých jako solitaire až po solitaire na iPadizate. podrobné hry a je tak slavný jako Pokémon GO, že můžeme chodit s naším partnerem.

Ale dnes si musíme promluvit pět nejlepších hororových her které si můžeme stáhnout do našeho zařízení. Fanoušci tohoto žánru, pro filmy i hry, je nejlepším zážitkem, který můžeme mít, upřímně řečeno, cítit při hraní skutečný strach. Zde je seznam hororových her, které musíte mít pro iPhone a iPad, aby vás opravdu vyděsily.

Škola: Bílý den

Tato hra s 3D grafikou může být jednou z nejznámějších v děsivém panoramatu. V tomto budeme asijským studentem zavřeným ve třídě. Škola plná záhad a strašlivých pověstí.

Džungle 2

V této vylepšené verzi Forestu se ocitneme v lese, o kterém víme, že je zbloudilým duchem. Bude naší misí Unikněte jak z lesa, tak z ducha a zničte jej. Díky této hře si můžeme zdarma užít nějaké šoky a velké napětí.

Psychiatrická léčebna IV

Samozřejmě jsme všichni v určitém okamžiku odhalili naše instinkty přežití. Tato hra nám pomůže ji používat tak, jak budeme Přeživší v útulku, kterému musíme uniknout, herní postavy nám však práci neusnadní.

Slendrina: Sklep

Všichni si pamatujeme slavnou hru Slenderman, ve které jsme procházeli strašidelným lesem. V této bezplatné verzi budeme muset jít chůze ve velmi tmavém suterénu Dávejte pozor, abyste nepotkali někoho, kdo by mohl být dokonalou sestrou.

Dungeon Nightmares II

Toto je poslední vylepšená verze dá nám dlouhý seznam nočních můr v první osobě jako mít strach z výšek nebo temných míst. Můžeme je prožít nespočetnými chodbami, které nás zavedou do děsivých situací.

Tyto hry mohou vést k našim nejhorším nočním můrám nebo Dostaneme se do situace, kterou bychom si nikdy nechtěli představit. Nesmíme zapomínat, že se jedná o hru a máme v rukou zařízení, takže musíme být opatrní. Pro případ, že vám necháme ty nejlepší chrániče pro iPhone.

Odvažujete se hrát některou z těchto her? Vyzkoušeli jste je? Jaký je váš názor?