5 nových a zábavných her pro iPhone a iPad

Tento týden má skvělé zprávy pro iOS App Store. Vidět Nové hry pro iPhone a iPad S kým se budete skvěle bavit.

V této recenzi jsme dali dohromady to, co považujeme za nejlepší na světě. top 5 Novinky pro iOS, ale v sekci komentáře můžete navrhnout své oblíbené.

samorost-3-mac-pc_283201

Začínáme však s kompilací. Jsou to ideální hry, kde si můžete na iPhonu nebo iPadu lehnout na gauč a užít si jejich mechaniku, grafiku, kinematiku a postavy.

5 nových her pro iPhone a iPad

Samorost 3

Poslední sázka od tvůrců Samorost 3, Machinarium a Botanicula. Vypráví fascinující příběh, nenechte si ho ujít. Hra s úžasnou grafikou!

Ještě jeden skok

Arkádová plošinovka, kterou je velmi snadné hrát (i když je těžké ji porazit) s velmi jednoduchým ovládáním. Buďte opatrní, je to návykové!

ENYO

Umělecký koncept ENYO je opravdu skvělý. I když je hra docela divná, jedná se o tahovou strategii a bojovou hru, kde budete ovládat řeckou bohyni války Enyo.

Super silný chlapec

Na tomto seznamu chyběl běžec a Super Powerboy je nejnovější, který zasáhl App Store, zábavnou, cool a zábavnou hru se senzační hratelností.

PAC-MAN POP

Pokud milujete Pac-Mana, bude se vám líbit Pac-Man Pop, hra, která přináší téma Pac-Man pro iPhone a iPad do jiné klasiky: Bubble Shooting.

Naše dosud sbírka her pro iPhone a iPad. Doufáme, že se vám budou líbit, a jako vždy vás zveme, abyste se připojili k sekci komentářů a sdíleli s námi své oblíbené hry v App Store.