5 nových her pro iOS v App Store

Nový týden končí a my jsme zpět s novým týdnem Sbírka her pro iPhone a iPad. Při této příležitosti navrhujeme 5 nových vydání v App Store, protože to bude většinu týdne.

Držte iPad / iPhone pevně, protože některé z těchto her jsou naprosto ÚŽASNÉ.

Jsi připraven? Začali jsme!

Co je nového ve světě iGaming App Store

Batman: Arkham Underworld

Batman: Arkham Underworld nedávno přišel do App Store od Warner Bros, jednoho z nejúspěšnějších vývojářů iOS a Android. Tato hra je založena na akci a strategii, ale především budete mít příležitost ovládat zloděje a porazit samotného Batmana.

Recenze Batman: Arkham Underworld

Mikro stroje

Micro Machines přináší klasické a zábavné autíčka zpět do iOS v perfektní mobilní adaptaci, s různými herními režimy, na výběr 60 vozidel a dokonce i online režim pro více hráčů. Vysoce doporučeno!

Recenze mikro strojů

Pokemon jít

Co můžeme říci o Pokemon Go, které ještě nevíte? Aktuální nejvíce virová hra s rozšířenou realitou se dostala do španělského App Store a vyvolala vzrušení. Vezměte to všechno!

Tipy a rady Pokemon GO

NBA Live Mobile

NBA Live Mobile je basketbalová hra, která přichází do obchodu iOS App Store a konkuruje „nejvyšší“ NBA 2k16. Je to zdarma, má skvělou grafiku, přijatelné herní mechaniky a vynikající hratelnost.

Recenze NBA Live Mobile

Sebevražedný oddíl

Abychom tuto kolekci her pro iPhone a iPad dokončili, přidali jsme překvapení týdne, Suicide Squad (oficiální hra filmu). FPS o přežití se skvělou grafikou, kde musíte k ukončení života použít všechny druhy zbraní a dovedností.