5 odpalovacích zařízení pro Android, které spotřebovávají nejméně zdrojů

Chcete vědět, které spouštěče telefonů s Androidem spotřebovávají nejméně prostředků? Měli byste tedy vědět, že v tomto článku vám ukážeme seznam těch nejlepších. Jde o to, že zatímco odpalovací zařízení jsou ideální pro přizpůsobení našich smartphonů, někdy, pokud jsou příliš těžká, způsobí více škody než užitku.

Protože, Zkompilovali jsme některé z nejméně spouštěcích zařízení Android, které spotřebovávají zdrojetakže si je můžete nainstalovat do telefonu bez ohledu na to, zda jsou kvalitní, střední nebo nízké kvality. S těmito spouštěči, které spotřebovávají málo paměti RAM, si můžete být jisti, že vaše uživatelská zkušenost po instalaci zůstane jako obvykle.

Lehké odpalovací zařízení pro telefony Android

LightLaunch

Začínáme seznam nejlepších launcherů pro telefony Android. LightLaunchAplikace, která vyniká zejména tím, že nejde o plochu, což je něco, co někteří uživatelé považují za velmi dobrý nápad. Ve skutečnosti budete přímo sledovat seznam všech aplikací v jakémsi posouvání, které také poskytuje praktické a rychlé použití.

SickSky Launcher

SickSky Launcher Pravděpodobně jedna z nejvýznamnějších aplikací v tomto segmentu pro design, který nabízí uživatelům. Ohledně toho musíme říci, že je mnohem atraktivnější, protože vypadá jako původní nabídky doživotního operačního systému Android. Je to také jeden z nejlehčích odpalovacích zařízení, protože sotva spotřebovává RAM zařízení.

Spouštěč Zeam

Další nazývaný spouštěč na vašem smartphonu, který musíte vzít v úvahu. Spouštěč ZeamTo vyniká mimo jiné i proto, že si jej můžeme nainstalovat i na Android starý 2.2. Vyniká také enormním množstvím možností, které má, a také schopností co nejrychleji zahrnout určité akce do prohlížeče.

Solo Launcher

Solo Launcher Je to další z lehkých spouštěcích aplikací pro Android a v tomto případě vyniká zejména svou nízkou hmotností. Co potřebujete vědět o tomto spouštěči je, že má více než 1000 témat a více než 300 vlastních konfigurací, takže je můžete upravovat po dlouhou dobu, dokud vás nepřesvědčí. Další skvělá volba v tomto segmentu.

NOVA Launcher

A konečně je nemožné mluvit a mluvit o rampách NOVA LauncherJe to nejslavnější spouštěč aplikací, který jsme v této době mohli najít, protože má spoustu možností přizpůsobení. A i když ne tak rychle jako ostatní, pokud máte špičkový smartphone a chcete si své zařízení skutečně přizpůsobit, určitě to oceníte.

Další velmi časté dotazy a výzvy uživatelů týkající se tohoto typu tématuZejména mají co do činění s: launcher spotřebovávající méně baterie, launcher spotřebovávající méně baterie 2017, launcher spotřebující méně baterie 2016, launcher spotřebující méně baterie 2016, launcher spotřebující méně ram 2016, launcher lehčí 2017, launcher méně ram 2015 nebo méně Konzumujte lehký startér 2016. Máte-li k tomu další dotazy, kontaktujte nás, abychom vám mohli pomoci.

Který z těchto lehkých launcherů pro Android je tvůj oblíbený?