5 podobných her jako Free Fire pro Android, které si zamilujete

Není žádným tajemstvím, že Garena Free Fire je jednou z nejhranějších her Battle Royale současnosti. Existuje však mnoho dalších podobných her, které vám pomohou získat závislost. Při této příležitosti vás tedy představíme 5 her jako Free Fire pro Android.

5 alternativ k Free Fire, které si zamilujete

Níže uvidíte seznam 5 bezplatných her podobných ohni, které vám umožní bojovat ve vzrušujících bitvách před obrazovkou vašeho mobilního telefonu. Pokud hledáte alternativu k této návykové hře, jste na správném místě:

Pubg mobile

PUBG Mobile Jedna z nejpopulárnějších bitevních královských her vůbec. Ve skutečnosti mluvíme o titulu velmi podobném Free Fire. Také grafika je vynikající a hratelnost je docela jednoduchá.

V PUBG Mobile 100 hráčů padákem na ostrov a všichni bojují o přežití. Každý sám nebo v týmech, ale jejich společným cílem je najít zbraně a zásoby, které by přežily až do konce hry. Je také třeba zdůraznit, že existuje několik vozidel, která se rychle pohybují po mapě. Vítězem bude poslední stojící muž!

PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA

Nože ven

Nejlepší místa pro Knives Out

Knives Out je docela slavný Battle Royale. Dokážu vás pobavit, když vás bude Free Fire nudit. Tato hra má širokou škálu režimů, které otestují vaše dovednosti pomocí různých zbraní. Hrajte sami nebo se svým týmem a dělejte vše pro to, abyste přežili až do konce!

Nože - žádná pravidla, jen bojujte!

Široké přežití

Vast Survival je úžasná hra. neuvěřitelně realistická grafika. Mluvíme také o zcela bezplatném titulu. Vast Survival se zaměřuje na konkurenční a kooperativní režim pro stejné účely jako hry typu Battle Royale. Dostaňte se do mapy plné nepřátel, které musíte eliminovat, použijte předměty, které na cestě najdete, a nakreslete strategii, která vás dovede k vítězství. Všechno jde!

Černé přežití

Black Survival je jednou z nejoriginálnějších her na seznamu. Proč? Proč? pouze 10 hráčů na hru (každá trvá až 20 minut) a účastníci jsou odvezeni na neobydlený ostrov rozdělený do 22 zón. Ze získaných zdrojů si navíc můžete vytvořit vlastní zbraně.

Na druhou stranu v grafice Velmi zajímavý japonský styl animace. Bezpochyby je to skvělá alternativa, pokud chcete vyzkoušet Battle Royale odlišný od ostatních..

Černé přežití

Pixel je neznámý

Pixel’s Unknown je mobilní hra s grafikou podobnou Minecraftu. Tady hry jsou dvacet hráčů, mapy jsou velké a existuje široká škála vozidel. Pixel’s Unknown je barevná a zábavná hra. Jako by to nestačilo, máte k dispozici přes třicet zbraní, abyste si mohli vybrat svoji oblíbenou a porazit co nejvíce nepřátel.

NEZNÁMÁ BATTLE ZEMĚ PIXELU

Co o tobě, Která ze všech her se vám nejvíc líbila?