5 skvělých her, které si o Vánocích zahrajete jako rodina

To je kouzlo Vánoc udržuje celou rodinu pohromaděa přivede je v té době domů do zahraničí. A jaký lepší způsob, jak si užít příjemnou rodinnou noc sdílení aplikací a her na iPhonu nebo iPadu?

K dispozici v App Store stovky her pro více hráčůale existuje mnoho dalších, kteří nám nabízejí tuto možnost. hraní her ze stejného zařízenía dva ideální způsoby, jak se na Vánoce bavit s našimi synovci, bratranci, rodiči a sourozenci.

rodinné vánoční hry (1)

Proto jsme vybrali pět velmi zábavných aplikací a her, díky nimž budeme trávit Vánoce hraním jako rodina. odložila nudu a monotónnost rodinné jídlo.

Ledová zuřivost

Ice Rage je zábavná hra, která nám umožňuje účastnit se hokejových zápasů mezi dvěma lidmi na stejném zařízení iOS. Super, protože V Ice Rage můžeme svým protivníkům dát jakoukoli ránua to je naštve jednou rukou, když se snažíme skórovat druhou. Ideální aplikace pro krásný úsměv rodiny.

rodinné vánoční hry 3

Má také klasifikace v Game Center. Režim jedné hry s mnoha úrovněmi a opakováními pro pozdější prohlížení her.

Monopol

Deskové hry nikdy nevyjdou z módy, zejména o Vánocích. rodinné oslavy jsou častější. Populární Monopoly je k dispozici také pro iPhone a iPad a nabízí velmi dobrou hratelnost a velmi intuitivní uživatelské rozhraní. Hodte kostkami, nakupujte, prodávejte, vyjednávejte a zmocněte se majetku svých příbuzných.

Parchis hřiště

Další z deskových her Parcheesi je nejzábavnější a nejběžnější v naší zemi.. Můžeme si však také vybrat aplikace od Gameloftu, jako je UNO & Friends nebo slavný Apalabrados. V Parchis PlaySpace můžeme: Připojte se k velké komunitě hráčů a vyzvěte naše přátele a rodinu k hrám a turnajům na Facebooku. Je tu chat!

Asfalt 8

Pokud má člen naší rodiny také iPad (nebo iPhone), Vyzvěte rychle se rozvíjející závody v Asphalt 8: Airbornebezpochyby jedna z nejlepších automobilových her v App Store. Kromě toho má různé režimy pro jednotlivce i více hráčů. dostal aktualizaci o Vánocích s novými vozy, rychlostními zkouškami a zimními cykly.

Červi 3

S Worms 3 můžeme žít s našimi rodinami ve svém vnitřním vánočním duchu. Vánoční aktualizace se všemi druhy nových zbraní, ikon a zimnějším rozhraním. Můžeme hrát ve Worms 3 místní hry pro více hráčů skvělá zábava na stejném iPhonu nebo iPadu!

Pokud se vám tento článek líbil, náš výběr vánočních aplikací si určitě zamilujete.

Dnes je to náš průvodce po hrách Některé z našich oblíbených her v App Store pro iOS, které jsou vaše? Které udržují vaši rodinu pohromadě? Dejte nám vědět v sekci komentářů, děkujeme za účast!