Spuštění aplikací a her pro iOS do roku 2015

Minulý rok objevilo se mnoho zajímavých aplikacíKromě působivých her v App Store, hry jako Vainglory, Game of Thrones, Tales From the Borderlands a aplikace jako Skype Qik, Pixelmator, Auxy… V roce 2015 nás však čeká mnoho překvapení!

Chtěli byste vědět, jaké hry budou brzy vydány? Chcete vědět, co nám tento nový rok 2015 přinesl? Připravili jsme se kompilace toho nejlepšího. Pokud chcete mít přehled o nejnovějších zprávách pro iPhone a iPad, nemůžete si toto nechat ujít!

launch-games-apps-4

Hry a aplikace pro iPhone a iPad přicházející do App Store tento rok 2015

Taichi panda

Začínáme s Taichi Panda, jedna z dalších nejlépe vypadajících her pro iPad. V tomto titulu budeme při boji proti nepřátelům ovládat medvěda a další různé postavy. Taichi Panda je RPG s: posilovače, speciální schopnosti a scénáře velmi dobře navržené.

Z toho, co jsme se dozvěděli z oficiální stránky této hry na Facebooku, Bude vydána ve stejném měsíci lednu 2015. Chci to zkusit! Skutečný? Pokud se chcete o Taichi Pandě dozvědět více, nezapomeňte navštívit náš článek o 10 připravovaných hrách pro iPhone a iPad.

Sons of Anarchy: Anticipation

Populární televizní seriál Sons of Anarchy bude mít také vlastní hru pro iPhone a iPad. A nádherné! Tato hra vyvinutá společností Orpheus Interactive se bude hrát v první osobě a dělat rozhodnutí to přímo ovlivní běh historie.

O této verzi a dosud není známo mnoho podrobností Nebylo oznámeno žádné konkrétní datum jeho odchoduZ toho, co jsme viděli ve videu, však bude zážitek, který hercům poskytne, plný intrik, akce a násilí.

Age of Empires: World of Dominance

Age of Empires: World of Domination’s Jedna z nejdelších her, která vyšlaVzhledem k tomu, že to vypadá, bude název Zdarma hrát s nákupy v aplikaciBude mít stejnou mechaniku jako Clash of Clans nebo Boom Beach a bude vycházet ze středověku.

Slyšeli jsme o názorech uživatelů iOS na tuto hru pro iPhone a iPad a nezdá se, že by byli s výsledkem spokojení. Recenze jsou hrozné a grafika ponechává mnoho přání. Co myslíš? Myslíte si, že vám legendární Age of Empires zničí reputaci?

Overkill 3

Legenda hry Overkill nám nabízí několik stříleček velmi přijatelná grafikaspousta zbraní, dokonale vyladěné scénářeVynikající manévrovatelnost díky dotykovému ovládání a šílenému multiplayeru.

Je již k dispozici v Kanadě a na Novém Zélandu, ale jeho oficiální spuštění v jiných zemích proběhne v únoru. Na počkání Necháme vám předchozí pokračování této vzrušující hry, Střílejte!

Mrtvý lov

Pokud milujete zombie (nebo hry tohoto žánru), nemůžete minout Dead Hunt. Titul, který musíme udělat přežít v apokalypse Z.

Musíme zničit všechny zombie, které se k nám přiblíží ve vlnách a Naplánujte si strategii útoku, která nám umožní vydržet co nejdéle. Nejlepší ze všeho je, že podle jejich vývojářů nebudeme muset nakupovat a nebudeme mít žádné reklamy, abychom odemkli zbraně. Dobrá iniciativa!

Upravit: Nyní v App Store!

Světová zombie

A pokračujeme s dalšími zombie! World Zombienation má všechny vlastnosti zábavné hry. Zjistili jsme, že tu možnost budeme mít Pokud hrajete na dvou různých stranách, budete mít režim PvP konfrontovat ostatní hráče. Budeme nás i nadále sledovat.

Squawk Mobile

Squawk Mobile je aplikace pro iPhone. nová sociální síť, která nám umožní sdílet naše umístěnía sbírejte nebo ukládejte špendlíky událostí, takže například kdybychom měli skvělou noc na diskotéce, můžeme ji doporučit zbytku světa a uvést přesně její účel.

launch-games-apps-4

BriefMe

BriefMe je velmi stylová aplikace pro iPhone, která bude brzy uvedena na App Store. Umožňuje nám číst novinové články zcela inovativním způsobem. Nejpozoruhodnější věcí na BriefMe je to Nejdůležitější obsah podle toho, co si většina lidí přečte Na Facebooku a Twitteru.

Tyto hry a aplikace pro iPhone a iPad, Další důležité a doporučené verze, které budou brzy k dispozici ke stažení z App Store. Víš víc? Opustili jsme nějaké zajímavé aplikace? Co si myslíte o těchto verzích?