Aktualizace Clash Royale o nové karty, truhly a arénu

Aktualizace Clash Royale o nové karty, truhly a arénu

Před několika dny jsme vám řekli novinky v některých Clash Royale karty. Také jsme řekli, že přicházejí změny. 11. prosincetakže dnes Tato rovnováha však nepřišla sama, protože vidíme spoustu novinek, které v nás zanechaly jednu z nejdůležitějších aktualizací roku. Dir-dir Aktualizace Clash Royale nám dává 3 nové truhly, 2 nové karty a velmi zajímavou novou arénu. Ačkoli písek dosud není k dispozici, můžete získat vše zdarma. 3 400 nápojůje něco, čím se nemůže každý chlubit.


Časopis Pro Android – 9. vydání (prosinec 2017)


Tyto změny byly oficiálně provedeny pouze před několika hodinami, takže aktualizace může být zavedena ve vaší oblasti. Nebojte se, určitě se k vám dostane, i když v některých částech světa to může trvat ještě několik hodin. Pokud se chcete dozvědět všechny novinky, čtěte dál.

Nové karty Clash Royale: Zappies a Hunter

zůstatek střet royale karty

Jednou z velkých věcí této aktualizace jsou dvě nové karty, které můžete dnes odemknout. Dopis společnosti Zappies nám zanechává nekontrolovatelný vykládací stroj, který nevypadá příliš ovladatelně. V současné době neznáme jeho přesné fungování, poškození a další funkce.

Hunterova karta nám dává velké poškození na krátké vzdálenosti, I když není příliš přesný a při útoku z dálky nemá velké poškození. To je vše, co vám můžeme o těchto dnes dostupných kartách říct. Poté vám řekneme, do kterých balíčků se hodí a jak je správně používat.

Electro Valley: Nová aréna pro více než 3 400 trofejí

Jak čtete v názvu, K dispozici je nová aréna pro každého, kdo má více než 3 400 trofejí. Je to jedna řada nad arénou Hog Rider a jedna řada pod legendární arénou. Má velmi futuristický designi když se jedná o stejný zápas, který vidíme ve všech oblastech hry.

Také malý upgrade pro legendární arénuOdměny za zlato a hruď se nyní u každé hry mírně zvyšují.

Nové truhly Clash Royale

Nakonec uvidíme jak Clash Royale obsahuje 3 nové truhly, což je opravdu 4. Lightning Chest nade vše a pro vás vyměňte některé z karet, které hrajete. Budete mít maximálně 5 příležitostí, ale nikdo nezaručuje, že nové jsou lepší než současné příležitosti.

Před otevřením nám truhla štěstí umožní zjistit, jaké karty jsou v naší hrudiněco, co považujeme za nesmyslné, pokud obsah nelze změnit. Přesto budeme muset zjistit, jak to funguje každý den, protože vysvětlení nemusí být spravedlivé.

Poslední dva slouží vašemu jménu Královská truhla a legendární královská truhla. Tyto truhly bude těžké získat, ale nechají nám spoustu karet. Zatímco první se zaměřuje na epické karty, ve druhé uvidíme spoustu legendárních karet.


Google Maps vás nyní upozorní, když potřebujete vystoupit z autobusu nebo vlaku


Clash Royale Clash Royale

Zdroj | Clash Royale