Uveden první inteligentní reproduktor LG LG XBOOM Go

Na trh je uveden první inteligentní reproduktor LG s hlasovým asistentem Alice. Společnost LG uvádí na trh řadu zvukových systémů LG XBOOM s předponou AI ThinQoznačuje, že zařízení je vybaveno umělou inteligencí a má schopnost připojení k domácímu automatizačnímu systému.

LG XBOOM GoLG XBOOM Go

Vlastnosti LG XBOOM AI ThinQ WK7Y

LG XBOOM AI ThinQ WK7Y se odlišuje od ostatních inteligentních reproduktorů ve vysoce kvalitním zvuku. Tyto reproduktory nabízejí podporu Hi-Res Audio. Při vývoji tohoto zvukového sloupce společnost LG spojila své síly se společností. Poledník. Meridian Audio je britský výrobce vysoce výkonných a vysoce kvalitních audio a video systémů a komponent, založený v roce 1977 …

Technologie Meridian byly také integrovány do nových soundbarů LG SL10Y, SL9Y, SL8Y série přenosných reproduktorů LG XBOOM Go. Proto lze říci, že mezi oběma společnostmi existuje produktivní vztah.

Ve výchozím nastavení fungují režimy Clear Vocal a Bass Enhanced, které vám umožní vychutnat si hlas hudebníka i nízké a hluboké frekvence bez zkreslení, a to i při maximální hlasitosti.

JE LG XBOOM AI ThinQ WK7Y Jedná se o reproduktor schopný produkovat bezztrátové stereo se vzorkovací frekvencí až 96 kHz a hloubkou 24 bitů.

Hlasová asistentka Alice bude přehrávat hudbu, probudí vás do práce, připomene vám, abyste zavolali své matce a odpověděli na miliony otázek.

V současné době může inteligentní reproduktor LG WK7Y provádět úkoly v rámci inteligentního domácího systému, například zapínat a vypínat světla, ovládat inteligentní zásuvky a další domácí spotřebiče.

Rozměry zařízení jsou 13,5 x 21,1 x 13,5 cm, výkon 30 wattů.

LG XBOOM GoLG XBOOM Go

Cena LG XBOOM AI ThinQ WK7Y

Doporučená maloobchodní cena LG XBOOM AI ThinQ WK7Y je 139,36 eur.

Zdroj: LG

Zdravím z hloubky bytů.