Aktualizace Pokémon Go přinese nové bitvy a tělocvičny

Pokémon Go při svém uvedení byl neuvěřitelným úspěchem při každodenním stahování záznamů a hráčů. Bohužel, přestože je velmi úspěšná, hra pomalu klesá. Pokémon Go nebylo to, co jsme očekávali. Proto se Nintendo pokusilo potěšit uživatele aktualizací a přidáním nových vylepšení a novinek. Dnes přicházejí zprávy o připravované aktualizaci Pokémon Go, která přinese opravdu zajímavé novinky.


Pokud máte Nintendo Switch, měli byste vědět, že Joy-cons jsou kompatibilní s Androidem.


Přesto byla hra neudržitelná a Nintendo, hledající řešení, oznámilo příchod nových funkcí, jak jsme všichni očekávali. Před několika hodinami jsme viděli, jak tělocvičny přestaly fungovat, a to nás překvapilo. Vrátí se s kompletní restrukturalizací hry v tělocvičnách. Také podle schválení konečně Budeme mít nový režim spolupráce.

Aktualizace Pokémon Go přináší do tělocvičen nové změny

Jako nejpozoruhodnější funkce nyní Nebudeme moci nechat našeho Pokémona v tělocvičněbýt vůdcem a zapomenout na to. V nových tělocvičnách budeme mít šest volných míst pro připojení našich Pokémonů, ale můžeme použít pouze jedno.

Tímto způsobem teď musíme bojovat počínaje nejdelší z těchto šesti mezer. V tělocvičně tedy bude více uživatelů, a tedy i větší konkurence. Dále, Náš Pokémon bude potřebovat nějakou údržbu. Než se prohlásíme za vůdce a necháme svého Pokémona vést tělocvičnu, musíme je nyní živit a povzbuzovat, aby pokračovali v motivaci a energii. Dívat se na ně stejným způsobem Vyděláme hvězdný prach.

Nový vývoj podle sportovních hal, Will poképaradas. Takto by uživatelé, kteří stojí daleko, měli 2 × 1, když přijdou do tělocvičny, aby obhájili svou pozici nebo získali novou.

Niantic nezapomíná na běžné války

Společnost tak reaguje na požadavky svých uživatelů a přináší nám dlouho očekávanou funkci. Od příchodu nové aktualizace trochu úžasné bitvy ve stejných tělocvičnách. Spolu s naším týmem můžeme bojovat proti velmi silnému Pokémonovi.

Aktualizace Pokémon go

Tyto bitvy budou oznámeny s velkým vejcem nahoře v dotyčné tělocvičně. Stejně tak strBudeme bojovat s Pokémony, dokud nevyprší časovač. Pro přístup k těmto válkám Raid passmůžeme si koupit jeden denně v různých tělocvičnách.

Pokud nechytíme a neporazíme silného Pokémona, Budeme mít ocenění a daryOd Golden Razz Berries po technické stroje, které nám pomáhají manipulovat s útoky Pokémonů.

Kromě těchto bojů je Niantic rozhodně nový Události, kde budeme muset bojovat s legendárními Pokémony Kromě toho, že to dokážeme chytit, bychom dostali ještě více cen a dárků. Tyto události podle Niantic odmění nejaktivnější uživatele.

Nakonec doufám, že tato nová aktualizace Pokémon Go mít na konci počet aktivních uživatelů ve hře A pro ty, kteří ještě nepřesvědčili Pokémony s touto novou perspektivou, je to obsah. S těmito novými změnami společnost širší možnosti a lepší bojová platforma.


Pokémon Go prostě nestačí a Nintendo krachuje na akciovém trhu