AllCast nám umožňuje zobrazit obsah našeho videa bez Apple TV

Před několika měsíci jsem vám řekl o iMediaShare, aplikaci, která nám umožňuje zobrazovat naše oblíbené obrázky a videa na SmartTV bez potřeby Apple TV. Dnes budeme hovořit o další aplikaci, která byla nedávno aktualizována v App Store: AllCast. technika Apple AirPlay nám umožňuje zobrazovat obsah našeho zařízení na zařízeních Apple TV a Google Chromecast.

Ale ne každý vlastní nebo považuje tento typ zařízení za užitečný. Pro ty, kteří neplánují koupit tento typ zařízení, ale Pokud chcete mít možnost zobrazovat obsah svého zařízení na Smart TV doma, můžeme použít aplikaci AllCast.že můžeme posílat naše oblíbené fotografie, videa a hudbu přímo do televize bez nutnosti těchto zařízení. I když máte, tato aplikace je také užitečná, protože je kompatibilní s těmito zařízeními.

Kromě toho by měly být kompatibilní s většinou stávajících chytrých televizorů Kompatibilní také s Amazon Fire TV, Roku, Xbox 360, Xbox One a WDTV, aktuálně na trhu (LG, Sony, Samsung, Panasonic…), Apple TV a Chromecast. AllCast nám také umožňuje odesílat obsah uložený na Google +, Instagram, Dropbox a Google Drive do televize.

allcast-2

Pokud to všechno nestačí můžeme posílat obsah, který máme uložený na našem multimediálním serveruPokud typ Plex nemá aplikaci, která odpovídá naší Smart TV (i když se to může zdát zvláštní, některé tuto službu / aplikaci nativně nemají). Chcete-li používat tuto aplikaci, musí být TV i iPad připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

Aplikaci lze stáhnout jako: Zcela zdarma Umožní nám to však zkrátit dobu přehrávání videa a eliminovat otravné reklamy zobrazené pod obrazovkou pomocí reklam, které můžeme eliminovat za 4,99 EUR v sekci AllCast Premium.

Když klikneme na dané video nebo obrázek, otevře se zde okno. Zobrazí se zařízení, které chceme reprodukovat obsah, stačí stisknout vybrané zařízení a užít si ho na velké obrazovce.

Aplikace již není k dispozici v App Store