Allview P10 Pro, levný mid-range s 32 GB ROM

Allview P10 Pro Díky kombinaci adekvátních funkcí a dobrého designu za dostupnou cenu se umístil na prvním místě mezi cenově dostupnými mobilními telefony střední třídy. Mobilní telefon nám to hodně připomíná Allview Soul X5 Mini, s určitými vylepšeními. Říkáme vám…

Funkce Allview P10 Pro

Budeme vědět Funkce Allview P10 Pro:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Allview P10 Pro Je to dobrý IPS LCD typ. Úhlopříčka 5,99 palce a rozlišení HD + 1440 × 720 pixelů. Chrání vás 2.5D zakřiveným sklem, je odolné proti poškrábání a kombinuje to, co je již tradiční Poměr stran 18: 9. Výsledná hustota pixelů je přibližně 270 PP. Terminál má profil 8,8 mm a je dodáván v plné barvě, tmavě zelené („tmavě zelené“).

Paměť, procesor a operační systém

Tým je dobře vybaven po stránce výkonu. Jeho konfigurace zahrnuje čtyřjádrovou čipovou sadu MediaTek MT6739 Na 1,3 GHz (od Cortex A53) a kombinace paměti 3 GB RAM s 32 GB ROM. To umožňuje ukládání různých aplikací a plynulý multitasking. A karta microSD může rozšířit úložiště až na 128 GB. Hardware samozřejmě jde ruku v ruce s tradičním operačním systémem. Android 8.1 Oreo.

Buben

Baterie Allview P10 Pro Má kapacitu 3000mAh.

Fotoaparáty

A teď odkazujeme na jeho systém Fotoaparáty Allview P10 Pro. Hlavní fotoaparát je „duální“ a první 13 MP snímač a druhá je menší než 1 MP … Vlastně 320 x 240 pixelů QVGA. Tento snímač dokáže doposud zajistit dobrý bokeh efekt (rozostření pozadí). Tento fotoaparát má také funkce automatického ostření a HDR, má LED blesk a dokáže nahrávat videa v rozlišení 1080p. Nechápejte mě špatně, hlavní fotoaparát je se svým prvním senzorem již více než dost. Citace přední kamera má 8 MP Pro selfie a nechybí v kosmetickém režimu. Má také speciální LED blesk.

Spojení

A připojení má úroveň 4G VoLTE Cat 4, Bluetooth 4.2, GPS navigaci, AGPS a GLONASS a jednoduché pásmo wifi a VoWifi. K dispozici je 3,5 mm konektor, tradiční microUSB 2.0, slot pro dvě SIM karty a FM rádio.

Pokud jsou analyzovány mobilní aplikace, aplikace a některé příkazy řízení pohybu, jsou nakonfigurovány zejména pro teenagery. Našli jsme odemknutí gesty, rotaci gest, gesto seznamu hudebních skladeb a odemčení aplikace. Pro mladé publikum není nedostatek různých nástrojů.

Allview P10 Pro je cenově dostupné a kompletní mobilní zařízení pro daryAllview P10 Pro cenově dostupný a kompletní ve vybavení

Cena Allview P10 Pro

O ní Cena Allview P10 Prodává přibližně 167 EUR na změnu některých webových stránek.

Výsledky a názory na Allview P10 Pro

Nový Allview P10 Pro Levný mobilní telefon střední třídy s dobrými funkcemi. Design je dobrý, hardware je dostatečný a ostatní funkce jsou dostatečné. Východní Zobrazit vše by pro něj byl dokonalým konkurentem Huawei Y6 2019.

Oficiální stránka Zobrazit vše ve Španělsku