Samsung Galaxy A60 s trojitým fotoaparátem a děrovacím otvorem

A nejnovější smartphone Samsung řady A., on je Samsung Galaxy A60, představený také do konce tohoto měsíce. Už jsme to věděli Oznámení Galaxy A60 a A70 před měsícem … Galaxy A60 Jedná se o terminál střední třídy s některými prémiovými funkcemi, jako je perforovaná obrazovka, výkonná konfigurace založená na SD 675 a trojitý fotoaparát s 32 MP senzory. Podívejme se blíže na dary tohoto nového modelu …

Funkce Samsung Galaxy A60

Budeme vědět všechno Specifikace Samsung Galaxy A60:

Obrazovka a rozložení

Velký Úhlopříčka 6,3 palce, Obrazovka Samsung Galaxy A60 začíná dobře. Navíc pokud přidáte a Rozlišení Full HD + v kontextu Technologie IPS LCD. Ale pokud jde o design, věci jsou ještě lepší. JE otvor v horní a boční části obrazovky je to stále novinka a skutečný luxus. Zatímco obrazovka je pokryta zakřiveným sklem, pouzdro dokonce používá plast zvaný „Glasstic“. Galaxy A.

Paměť, procesor a operační systém

A když mluvíme o interní konfiguraci, máme osmjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 675. Tato čipová sada překonává výkonnou SD 660 a je dodávána s grafickou kartou Adreno 512. Paměť Galaxy A60 velkorysý k němu 6 GB RAM a 128 GB interní úložiště. Pokud jde o operační systém, máme následující moderní verzi: Android 9.0 Piepřes grafické rozhraní Jedno uživatelské rozhraní z Samsung… Jak vidíte, terminál nabízí perfektní kombinaci hardwaru a softwaru vhodného pro hry, aplikace a různé multitasking.

Buben

Citace Baterie Galaxy A60máme jednu Kapacita 3 500 mAh a musíme k tomu přidat technologii rychlého nabíjení.

Fotoaparáty

A foto systém byl ten, který byl použit v tomto modelu. CHlavní fotoaparát Samsung Galaxy A60 trojitý a majitel 32 MP + 8 MP + 5 MP snímač. Druhý snímač je širokoúhlý a třetí snímač se zabývá hloubkovým efektem (clony objektivu f1,7, f2,2 a f2,2). Pokud jde o přední kameru, snímač 32 MP pro selfie vynikající kvalita a ostrost. Samozřejmě nechybí zkrášlovací funkce a režim na výšku.

Spojení

A v oblasti připojení je datový přenos k dispozici ve 4G LTE, Bluetooth, Wi-Fi a GPS. Máme moderní Port USB typu C.a pro odemknutí je snímač otisků prstů umístěn na zadní straně mobilního telefonu.

Samsung Galaxy A60 přináší perforovanou obrazovku pro 32MP přední fotoaparátSamsung Galaxy A60 přináší perforovanou obrazovku pro 32MP přední fotoaparát

Cena Samsung Galaxy A60

JE Cena Galaxy A60V současné době je nabízen v Číně a činí přibližně 265 eur. Pokud se dostane na náš mobilní kontinent, včas nahlásíme cenu pro Evropu.

Výsledky a názory Samsung Galaxy A60

JE Samsung Galaxy A60 Mobilní telefon střední třídy se vzrušujícími funkcemi, zejména pro milovníky fotografování a selfie. Terminál má ale zároveň skvělý design, který zahrnuje inovaci děrovací obrazovky, ano, s použitím běžných materiálů a ne příliš „prémiovým“. Interní konfigurace, další síla a cena nového zařízení, cenově dostupné a včasné.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku