Amazfit Health Watch – nepřetržité monitorování EKG, velká obrazovka a ochrana proti vodě za 100 $

Huangshan Ne. Amazfit Health Watch postavené na platformě 1

S chytrými hodinkami Amazfit Verge 2Společnost Huami dnes představila jednodušší model. Název nových hodinek, o kterých si tentokrát chceme promluvit Amazfit Health Watch A jak název napovídá, je primárně zaměřen na lidi, kteří se starají o své zdraví, tedy na sportovce a seniory.

Amazfit Health WatchAmazfit Health Watch

Jednou z nejzajímavějších funkcí Amazfit Health Watch je vlastní vyvinutá značka Huangshan No. 1 je použití platformy SoC. Pravdou je, že tento „AI akcelerátor“ lze použít jak jako přídavný čip (v Amazfit Verge 2 doplňuje pouze SoC Snapdragon Wear 2500), tak jako hlavní platforma SoC jako v Amazfit Health Watch.

Huangshan Ne. 1 analyzuje biologická data v reálném čase, aby zjistila, zda existuje nějaký problém s naším zdravím. Zde mluvíme o interpretaci údajů EKG (elektrokardiogramu): platforma dokáže detekovat arytmie (včetně fibrilace síní), fibrilace síní a další patologické stavy. Pokud je zjištěna situace ohrožující život, hodinky pošlou nouzovou SMS na předem nastavené číslo.

Amazfit Health WatchAmazfit Health Watch

Huami Testoval výkon hodinek ve spolupráci s kardiologickým oddělením pekingské univerzity First Hospital: 12-svodový EKG test ukázal, že Amazfit Health Watch dokázal detekovat a zaznamenat fibrilaci síní s přesností 97,24%. EKG po dobu 60 minut.

Amazfit Health WatchAmazfit Health Watch

Amazfit Health Watch Jsou kompatibilní s Bluetooth a mají dobrou ochranu proti vodě: hodinky vydrží hloubku 30 metrů. I když v tuto chvíli není známo, kdy se začne prodávat, cena Amazfit Health Watch, jak ji známe, je přibližně 100 $ nebo 88 eur.

Zdroj: MyDrivers