Amazon Premium: ceny a funkce, stojí to za to?

Pokud jste dříve nakupovali na Amazon.com, pravděpodobně jste slyšeli o Amazon Premium.Vylepšená verze tohoto systému je tedy jedním ze způsobů, jak můžeme přistupovat k tomuto online obchodu. Pokud chceme dopravu zdarma, můžeme počítat s Amazon Premium, který má schopnost mít zcela zdarma sazby za dopravu.

Problém je v tom, že mnoho lidí si vždy myslí, že existuje trik, když mluvíme o platformě, jako je Amazon Premium, tj. Když si myslíme, že je jasně lepší než původní verze stejného systému. První věc, na kterou byste měli myslet, je toto: Díky Amazon Premium můžeme odesílat neomezeně během dne, ano, platíme, 19,95 EUR ročně.

Je pro mě Amazon Premium to pravé?

Ve skutečnosti velkou část odpovědi, kterou se můžeme pokusit dát někomu, kdo se nás zeptá na pohodlí služby Amazon Premium, je náš typ uživatele, výše nákupu, který provedeme atd. Souvisí to s. Zajímavé, vždycky Máme příležitost vyzkoušet si Amazon Premium po dobu jednoho měsíce, abychom zjistili, zda systém stojí za to..

Ale Na několika jednoduchých účtech vidíme, že platit 19,95 EUR ročně za službu Amazon Premium není vůbec špatné.Vzhledem k tomu, že pokud objednáváme sedmkrát nebo vícekrát za rok, už bychom vyhrávali. Výpočet je poměrně jednoduchý, protože s výjimkou služby Amazon Premium je každý poplatek za dopravu 2,99 EUR a pokud vynásobíme sedmi produkty, je to 20,93 EUR, což je více než roční poplatek Amazon Premium, ale je zde více podrobností.

Kromě toho, co si o tom myslí mnoho lidí, nemůžeme tuto skutečnost přehlédnout. nemluvíme o stejném typu dopravy Více, pokud jde o běžnou objednávku Amazon, než když jsme již byli součástí systému Amazon Premium. V této souvislosti musíme zdůraznit, že rozdíl je v počtu čekacích dnů.

Když tedy provádíme tradiční nákup na Amazonu, zjistíme, že na něj možná budeme muset počkat 3 až 5 pracovních dnů, což může být trochu otravná doba, pokud se nás to obzvláště týká. V rámci služby Amazon Premium budeme muset počkat jen den, než získáme to, co jsme ověřiliTo je další důvod, proč zvolit tuto alternativu.

Kromě toho všeho musíme zvážit další výhodu Amazon Premium, že jednou a navždy zapomeneme na seskupování objednávek, abychom díky tomuto systému ušetřili nějaké peníze. Amazon Premium nevyžaduje minimální množství produktů v jedné objednávcevždy tedy nakoupíme to, co je spravedlivé a nezbytné, a to, co jsme zaplatili jako kvótu, se rychle získá zpět.

Stručně řečeno, myslíme si, že Amazon Premium stojí za to, co vy?