Přichází v iOS a vy jej nemůžete minout

Někdy V App Store se objeví jednomyslná hra, jak kritici, tak uživatelé. Není to hra, ve které stojí velká společnost, která dělá dobrou marketingovou kampaň, ale skutečné umělecké dílo, které přesvědčí každého, kdo to vyzkoušel, a udělal to s velmi dobrou notou. To je případ Inside, nejnovější verze nezávislého studia Playdead, které konečně přišlo na iOS, iPhone i iPad, stejně jako Apple TV, poté, co s velkým úspěchem předběhlo klasické herní konzole.

Ačkoli se jedná o boční rolovací hru s šedou atmosférou, zvukovými efekty, světelnými a stínovými hrami a jednoduchými, ale realistickými pohyby její postavy, hádankami, které musíte vyřešit bez velké složitosti, spojí vás od první minuty a jde nad rámec toho, co vám nabízí bezplatná zkušební verze.

Inside přišel v roce 2016 pro PlayStation 4, Xbox One a PC a iOS a tvOS dosáhl těsně před koncem roku 2017. Ti, kterým se na těchto platformách líbí, se ujistí, že si zachovává podstatu hry v celém rozsahu, a překvapivě co nejpřirozeněji přizpůsobili ovládání dotykové obrazovce. Mechanika hry je poměrně jednoduchá, s postavou, kterou ovládáte dotykem na obrazovce a pohybujete se doleva nebo doprava.umožňuje druhé straně sklouznout nahoru a skočit. Pokud najdete předmět, se kterým chcete komunikovat, bude vaše postava muset tlačit, tahat, otevírat, zavírat, pohybovat atd. Stačí to držet, abyste byli připraveni.

Stejně jako v tradiční plošinové hře budete muset jít doprava, ale v některých případech se budete muset otočit zpět, abyste mohli pokračovat v postupu. Zpočátku je hra docela jednoduchá, ale postupně se stává složitější, ale hádanky, které najdete, se dají snadno získat, obvykle poprvé, někdy druhá a někdy jen třetí. Ale toto je nejmenší, protože Uvnitř vám umožní plně se zapojit do příběhu a užít si světelné efekty, zvuky (pro plné vychutnání doporučuji použít sluchátka) a samotná hra. Je to rozhodně nutnost a můžete si ji vyzkoušet zdarma. Odemknutí celé hry stojí 7,99 EUR.

INSIDE of Playdead (AppStore Link)

UVNITŘ Playdead

Playdead ApS

Volný, uvolnit