Amazon pro své nové chytré zařízení vydal brýle a prsten. Řekneme vám vše o rámcích ozvěny Amazon a ozvěně smyčky

Amazon dnes představil řadu nových zařízení. Zařízení, která se vyznačují kromě mnoha dalších věcí, které přicházejí s integrovaným asistentem Amazon, jasně mluvíme o Alexě. Mezi novými zařízeními, která máme Bezdrátová sluchátka Echo Buds, ale možná nejzajímavější jsou brýle a chytrý prsten. Zařízení, která reagují na jméno Rámy ozvěny Amazon Y Zařízení Amazon Echo Loop.

Než se nadchneme pro oba, řekneme, že tato zařízení jsou stále experimentální …

Rámy ozvěny AmazonRámy ozvěny Amazon

Takhle Echo Frames Tak jako Echo Loop jsou to částečně koncepční nástroje. Amazon je přinese na trh, ale v omezeném množství. A pouze pokud je poptávka nad určitou úrovní, společnost zvýší nabídku.

Rámy ozvěny Amazon

Protože o nich v tuto chvíli není mnoho informací … Brýle Rámy ozvěny Amazon Vypadají jako obyčejné brýle, až na to, že jejich chrámy jsou trochu silnější. Ve skutečnosti je to jen „normální“ problém s brýlemi, protože na tomto zařízení nenajdeme kameru ani obrazovku (něco, co je vidět na jiných chytrých brýlích).

Brýle nám umožňují komunikovat s vestavěným hlasovým asistentem Alexa, který reaguje pomocí technologie „otevřeného ucha“. Jedná se zjevně pouze o směrové reproduktory. Tyto brýle musí být spárovány se smartphonem, protože tam není žádný modul nebo modem Wi-Fi. Díky tomu lze brýle použít jako hlasového asistenta, což nám umožňuje poslouchat hudbu nebo telefonovat.

Amazon tvrdí, že autonomie je den. To poskytlo 40 interakcí s Alexou, 45 minut přehrávání hudby, 20 minut telefonních hovorů a 90 upozornění. JE Cena rámů Amazon Echo 180 dolarů, ale s touto pozvánkou. Normální cena je 250 dolarů, jedná se o 164 eur a 228 eur výměnou.

Amazon Echo Loop Ring

Echo Loop Ring Ještě mimořádnější produkt od Amazonu. Jedná se pouze o vyzvánění nebo vyzvánění, které nám umožňuje komunikovat s asistentem, reproduktorem a integrovaným mikrofonem Alexa. Ano, Amazon chce, abychom si promluvili o tomto prstenu. Na zařízení je tlačítko pro aktivaci průvodce.

Stejně jako u brýlí jde o zařízení, které vyžaduje, abychom jej spárovali se smartphonem. Povrch prstenu je vyroben z titanu a jejich samostatnost je jeden den.

V tomto případě je cena prstenu Amazon Echo Loop Ring 130 $ za pozvánku a 180 $ bez něj, zhruba 119 a 164 eur za výměnu.

Zdroj: Amazon | Amazonka

Zdravím z hloubky bytů.