Amazon Echo Buds, bezdrátová sluchátka s potlačením hluku a port micro USB

Dnes jsme to udělaliVyhodiluvedení nových brýlí a chytrých prstenů na trh Amazonkakromě spuštění nového protokolu Amazonská dlažba. I když je to docela zajímavá novinka sama o sobě, možná je zařízení, které se vám s největší pravděpodobností dostane do rukou, nové. Amazon Echo BudsNová bezdrátová náhlavní souprava s potlačením šumu a portem micro USB, kterou společnost Amazon právě uvedla na trh a vyniká svou kvalitou. Levnější než Apple AirPods.

Amazon nadále rozšiřuje svoji rodinu zařízení Vyhodil. A přidali jsme první plně bezdrátová sluchátka do uší společnosti Amazon, jak jsme se dnes zmínili. Echo pupeny.

Vlastnosti Amazon Echo Buds

Za prvé stojí za zmínku, že hlavní inovací těchto sluchátek je, že mají technologii aktivního potlačení šumu. Není neobvyklé, že jej lze vidět na jiných zařízeních v tomto segmentu, ale vzhledem k tomu, jaké trakční produkty obvykle mají Amazon Basic a pro ostatní zařízení společnosti není pochyb o tom, že mnoho uživatelů jejího portálu bude mít tendenci je unést.

Jak zdůrazňuje Amazon, autonomie sluchátek je kolem 5 hodin, ale pokud vezmeme v úvahu celkovou částku, kterou případ poskytuje, dosahuje 20 hodin.

Zajímavou a podivnou věcí je, že tato bezdrátová sluchátka jsou vybavena portem Micro-USB, který se používá k jejich nabíjení. Je nepravděpodobné, že by Amazon měl jasné vysvětlení existence tohoto portu, spíše než modernější port, jako je port USB typu C.

Ve zbývajících specifikacích zjistíme, že toto zařízení má ochranu proti postříkání (IPX4) a přítomnost infračervených senzorů ve sluchátkách, které určují, kdy je třeba sluchátka vyjmout z ucha a vydat příkaz k pozastavení přehrávání. Samozřejmě se tento Amazon Echo Buds integruje s hlasovým asistentem Alexa.

Zvukově jsou Echo Buds sluchátka, která by nám měla znít dobře. Zvláště pokud vezmeme v úvahu cenu, kterou jednají …

Cena Amazon Echo Buds

Bezdrátová sluchátka Amazon Echo Buds prodáno za asi 130 $ekvivalentní Chcete-li změnit 118 eur.

Zdroj: Amazon

Zdravím z hloubky bytů.