AMD uvádí Radeon Software Adrenalin 18.9.3

AMD vydala novou verzi ovladačů karet. Při této příležitosti jsme chtěli mluvit o vylepšeních, která vám nabízí. Radeon Software Adrenaline 18.9.3

Společnost AMD dnes vydala nejnovější verzi Radeon Software Adrenalin Edition. Konkrétně je tato verze 18.9.3. Beta verze přichází právě včas pro hru „Assassin’s Creed: Odyssey“, která poskytuje až o 5% vyšší nárůst výkonu při pohledu na 1440p pomocí Radeon RX Vega 64; a až 3% zvýšení výkonu při 1080p, testováno s RX 580.

Další videohrou, která využívá výhod optimalizace nových ovladačů AMD, je „Forza Horizon 4“, AMD však nespecifikovalo, do jaké míry byla vyvinuta.

AMD se také zabývalo několika problémy, počínaje opravou blikání pozorovaného při překročení rozsahu obnovovací frekvence FreeSync v některých scénářích s vysokou obnovovací frekvencí.

Během instalace ovladače / ovladače byl také proveden pokus o náhodné restartování počítačů se 16 jádry CPU při aktualizaci ovladače z 18.8.1 na tuto verzi.

Pro Stáhněte si AMD Radeon Software Adrenalin 18.9.3 beta, stačí kliknout na níže uvedený odkaz.

Seznam změn v této verzi je následující:

  • Assassin’s Creed Odyssey Získejte až 3% zvýšení výkonu v rozlišení 1920 × 1080 (1080p) s Radeon Software Adrenalin Edition 18.9.1 pomocí Radeon Software Adrenalin Edition 18.9.3 na grafické kartě Radeon RX 580. Zvýšení výkonu dosahuje u Radeon RX Vega 64 5%
  • Další hra, která využívá těchto vylepšení, je Forza Horizon 4

Seznam vyřešených problémů je následující:

  • Blikání může být pozorováno, když je v některých scénářích s vysokou obnovovací frekvencí překročen rozsah Radeon FreeSync.
  • 16 konfigurací jádra systému CPU se může během instalace setkat s náhodným restartováním systému při upgradu Radeon Software z verze starší než RSAE 18.8.1.

Zdravím z hloubky bytů.