Razer představuje bezdrátová sluchátka řady Nari s technologií Hypersense

Víme Razerprotože jde o značku, která nabízí spoustu herního příslušenství. Od notebooků, jako je Razer Blade, až po podobné smartphony Telefon Razer. Od klávesnic, jako je Razer BlackWidow Chroma V2, až po bezdrátová sluchátka, jak vám dnes představujeme, nový Razer Nari Ultimate, Nari a Nari Essential.

Společnost Razer oznámila uvedení svých nových bezdrátových sluchátek, která budou součástí nové řady Razer Nari. Mezi představenými novými modely vyniká především Razer Nari UltimateMá technologii Razer HyperSense a má hmatové prvky, které poskytují pohlcující zážitek, ať už si užíváme videohru, film nebo hudbu.

Razer Nari UltimateRazer Nari Ultimate

Vlastnosti nových bezdrátových sluchátek řady Razer Nari

Jednou z hlavních vlastností nové řady Razer Nari je, že technologie Razer HyperSense obsahuje haptickou technologii od Lofeltu, německé technologické společnosti specializující se na vytváření hmatových zařízení pro pohlcující a přirozené dotykové zážitky.

Lofelt se ujímá poslání pokračovat v růstu Haptic Technology jako průmyslového standardu vyvážením vysoce kvalitního zvuku a videa, na které jsme v dnešních zařízeních zvyklí.Uvedl generální ředitel společnosti Lofelt Daniel Büttner. “Spolupráce s Razerem je neuvěřitelnou příležitostí k prokázání hodnoty špičkové technologie, kterou vyvíjíme. Jsme nadšeni, že můžeme vést skutečný potenciál pokročilé haptické technologie a doufáme, že hráči zvýší laťku ve hrách s Razer Nari poháněným Lofeltem Hapticem.

Razer HyperSense používá speciální haptické ovladače, které generují vícerozměrnou zpětnou vazbu se stereofonními schopnostmi pro lepší poziční vnímání. Tato technologie funguje ve všech herních, hudebních a filmových formátech bez specifické integrace převodem zvukových signálů na haptickou zpětnou vazbu v reálném čase.

Sluchátka Razer Nari Ultimate jsou navrženy tak, aby byly pohodlné. Zahrnuje samonastavovací čelenku, otočné náušníky a chladicí gelové polštáře do uší se skrytými kanály pro chrámy brýlí. I když s těmito sluchátky trávíme hodiny, sada věcí, které nepochybně pomáhají jejich pohodlnému používání.

Další technologií nalezenou ve sluchátkách Nari Ultimate je technologie THX Spatial Audio, kterou jsme viděli v Kraken Tournament Edition. Tato technologie vám pomůže vytvořit zážitek z poslechu simulací 360 ° zvuku. Tato sluchátka mají ovládání hlasitosti a jsou ztlumená v kabelovém i Wi-Fi režimu. Lze je použít pro PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch i mobilní zařízení.

CEO a spoluzakladatel Razeru Min-Liang Tan řekl:Razer neustále vytváří inovativní technologické produkty, které hráčům poskytují nejlepší možný herní zážitek. S novým Razer Nari Ultimate představujeme nový způsob, jak mohou hráči své hry zažít prostřednictvím Razer HyperSense.

Jak jsme vám řekli, náhlavní soupravy Razer Nari jsou k dispozici ve 3 verzích: Razer Nari Ultimate, Nari Y Nari Essential. Tři modely, které se vejdou do tří kapes.

Razer Nari Ultimate má všechny funkce diskutované výše a poskytuje uživatelům velkou hodnotu za cenu 199,99 EUR.

Razer Nari Razer nemá technologii HyperSense, ale všechny ostatní funkce, které jsme zmínili: pohodlí, zvuková technologie … cena je 149,99 €.

Konečně Razer Nari Essential THX Spatial Audio za cenu 99,99 EUR jsou bezdrátová sluchátka s komfortními a chladicími gelovými podložkami a bez zpoždění.

Pokud potřebujete více informací o sluchátkách řady Nari, můžete navštívit oficiální stránky každého z těchto produktů:

Razer Nari Ultimate: odkaz na oficiální stránku

Razer Nari: odkaz na oficiální stránku

Razer Nari Essential: odkaz na oficiální stránku

Razer Nari Ultimate, základní dostupnost Nari a Nari a ceny

Citace Dostupnost a ceny Razer Nari Ultimate, Nari a Nari Essential Shrnieme pro vás:

  • Razer Nari Essential: 99,99 eur. Bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018
  • Razer Nari: 149,99 eur. K dispozici 27. září 2018
  • Razer Nari Ultimate: 199,99 €. Bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018

Razer se snažil nabídnout různé povrchové úpravy, které se hodí do každé kapsy a vždy nabízejí dobrou kvalitu. A je to nepochybně něco, co ocení mnoho hráčů se zájmem o koupi jednoho z těchto bezdrátových sluchátek.

Video Razer Nari Ultimate

Často se říká, že obrázek má hodnotu více než tisíc slov … Tuto větu obvykle zakončím interpretací, že v tomto případě má video hodnotu deset tisíc.

Necháme na vás video, které ukazuje, jak vypadá nová bezdrátová náhlavní souprava, kterou vydala společnost Razer.

Přesto jsme vám ukázali video. Nechtěli jsme odejít, aniž bychom vám nabídli obrázky nového Bezdrátová náhlavní souprava Razer. Dále vám necháme galerii obrázků, abyste se mohli lépe naučit, jak nová bezdrátová sluchátka vydaná společností Razer.

Začínáme s Galerie obrázků Razer Nari Ultimate Podle našeho názoru na úrovni designu jsou to ty, které nabízejí efektnější povrch.

Galerie obrázků Razer Nari

Tady je Obrázky Razer Nari:

Základní galerie obrázků Razer Nari

Konečně Základní galerie obrázků Razer NariNejzákladnější model ze všech představený společností Razer.

Zdravím z hloubky bytů.