Apex Legends přichází na Android s multiplatformou pro více her

Pokud máte rádi hry v žánru battle royale, určitě víte o Apex Legends, která je pro tento žánr nová v EA, která se připojuje ke hře EA zdarma a lze ji použít na více platformách. Nemůžeme se vyhnout srovnání této hry s Fortnite, což je dnešní vynikající hra Battle Royale. Za pár hodin Apex Legends sbírá tisíce hráčů Při pokusu o přenesení hry na mobilní platformy to mohlo vyhrát mnohem méně rychle.

Jednou z hlavních výhod, které Fortnite má, je to, že jej lze hrát na jakékoli platformě. Bez ohledu na to, kde jste, jakou konzolu máte nebo ne. Fortnite si budete moci zahrát. Samozřejmě, Nejedná se o jediný účinný bitevní royale Pokud mluvíme o mobilních platformách, PUBG Mobile je králem Battle Royale. To se však brzy může změnit a Apex Legends přijde na Android s velmi zajímavými možnostmi.


Samsung pracuje na S-Pen s fotoaparátem


Můžete hrát Apex Legends s přáteli na PC a konzolách.

Jednou ze silných stránek Fortnite je, že bez ohledu na to, na jaké platformě vaši přátelé hrají, vždy s nimi budete moci hrát. Například něco, co jsme v PUBG neviděli, a když se podíváme na mobilní verzi a verzi pro PC, je vyvíjeno různými společnostmi. Apex Legends je bitevní královská hra z pohledu první osoby založená na estetice Titan Fall.to znamená, že má futuristický vzhled a vynikající grafiku.

Na trhu aplikací pro Android nenalezneme nic podobného. Esteticky nejbližší věc k této hře je Shadowgun Legends nebo Modern Combat Versus, ale ani hra Battle Royale. Apex Legends se stává jedním z nejhranějších Battle Royale Stažení trvá několik hodin. Pokud k tomu přidáme, že EA prohlásila, že pracuje na mobilní verzi hry, jsme si jisti, že její úspěch bude ještě větší.

Nejlepší ze všeho je, že když Apex Legends přijde na naše telefony, nebudeme se omezovat jen na hraní s lidmi z mobilních platforem, ale budeme si moci hrát s našimi přáteli bez ohledu na to, jakou platformu používají. Vidíme, jak je povoleno více her v multiplatformě s křížovým hranímpřináší herní zážitek na našich telefonech blíže tomu, co můžeme mít na konzoli.


Toto jsou první skutečné snímky Samsung Galaxy S10e


Zdroj |Autorita Androidu