Apple pracuje na skládacím iPhonu s flexibilními displeji

Není to poprvé, co jsme vám řekli o pověstech, které to ukazují. Apple pracuje na skládacím iPhonu s flexibilními displeji.

I když stále máme dost času na to, abychom viděli jedno z těchto zařízení vyvinuté společností Apple, novinky o nich jsou k dispozici pouze na internetu. Existují dokonce zdroje, které zmiňují, že toto budoucí zařízení vyvinuté společností Apple některé z nich opravilo. Nedostatky Samsung Galaxy Fold a Huawei Mate X. Osobně si myslím, že jde spíše o účet a spíše než o věc založenou na faktech, jde o to, co očekávají někteří fanoušci společnosti.

skládací iPhoneskládací iPhone

S příchodem skládacích smartphonů Samsung Galaxy Fold Y Huawei Mate XNěkteří výrobci a odborníci z různých médií začali upozorňovat na nedostatky v designu těchto nových produktů. Mezi nevýhody, a nikoli zcela triviální, patří zranitelnost flexibilních displejů.

Apple pracuje na různých možnostech skládacích zařízení, jak ukazují četné patenty, které společnost v posledních letech získala.

Nový patent vydaný dnes Americký úřad pro patenty a ochranné známkyPopisuje další ztělesnění „elektronických zařízení s flexibilním displejem“. Apple uvnitř obrazovek skládací smartphony Mohou se poškodit, pokud se ohnou a narovnají v chladném prostředí, a popisuje různé způsoby ohřevu, aby se tento problém minimalizoval.

Například zmačkaná oblast může být vyhřívána zvýrazněním odpovídajících pixelů na obrazovce. K vytápění lze také použít topné články nebo jiné konstrukce, ačkoli Apple neposkytuje podrobnosti.

skládací iPhoneskládací iPhone

Předpokládá se, že skládací smartphony společnosti Apple vyjdou na světlo před rokem 2020. Možná bude mít nová patentová technologie čas najít nejlepší způsob, jak ji uplatnit. Až ten den přijde, stále budeme muset vidět mnoho vývoje a návrhů na toto téma.

Zdroj: MacRumors

Zdravím z hloubky bytů.