VSmart Active 1 Plus, mobilní telefon Vingroup pod BQ, nyní oficiální ve Španělsku

Milionová vietnamská společnost VingroupPřes španělštinu BQpředstavte nám svou novou značku VSmartdíky čtyřem novým mobilním telefonům, které jsou již k dispozici u nás. A po setkání s prvním z nich VSmart Active 1, nejsilnější verze současnosti VSmart Active 1 Plus. Podívejme se, o čem tento mobilní telefon je …

Vlastnosti VSmart Active 1 Plus

Budeme podrobně Vlastnosti VSmart Active 1 Plus:

Obrazovka, rozložení a fotoaparáty

Mobilní telefon má tloušťku pouze 7,95 mm a je klíčem k modernímu vzhledu. Tento model Aktivní 1ano přinést první třídamimochodem velmi široký. A Displej VSmart Active 1 Plus také s širokým Úhlopříčka 6,18 palce ve formátu 18,9… To také přispívá k jeho modernosti. Panel má dobrou úroveň technických specifikací. IPS LCD s rozlišením Full HD + 2246 x 1080 pixelů, Hustota pixelů 403 PPI. Mobilní telefon bude k dispozici ve zlaté, černé a modré barvě.

V sekci fotografií Hlavní fotoaparát VSmart Active 1 Plus duo, silné 12 MP a 24 MP senzoryS clonou f1,8 a duálním LED bleskem. Ale přední kamerane méně než to 20 MPnení pozadu (clona f2.0) a obsahuje vyhrazený LED blesk, který poskytuje skvělý zážitek ze selfie.

VSmart Active 1 Plus je k dispozici v černé, modré a zlaté barvěVSmart Active 1 Plus je k dispozici v černé, modré a zlaté barvě

Hardware, baterie a připojení

Chrání mobilní, vynikající prémiový procesor střední třídy, Snapdragon 660Čipová sada se 4 jádry Kryo 260 na frekvenci 2,2 GHz a 4 jádry Kryo 260 na 1,8 GHz. Doprovodnou grafickou kartou je Adreno 512. A Paměť VSmart Active 1 PlusV tomto terminálu je méně 6 GB RAM a 64 GB ROMTakže nebudeme mít problém s prostorem. Karta micro SD může navíc pokrýt až 256 GB dalšího úložného prostoru. A pokud jde o operační systém, jako ve standardní verzi, Android 8.1 Oreo. Je příliš brzy hovořit o možné aktualizaci pro Android Pie.

Pokud půjdeme Baterie VSmart Active 1 Plusperfektní Kapacita 3650 mAhumožňující rychlé nabíjení Rychlé nabíjení 3.0. Položky v připojení jsou docela aktuální s přenosem dat 4G LTE, Bluetooth 5 a dvoupásmová wifi. Pak je tu moderní přístav USB typu C.Duální sloty pro SIM a zvukový konektor. K dispozici je FM rádio a na zadní straně je snímač otisků prstů a funkce odemknutí obličejem pro odemčení mobilního telefonu.

Cena a dostupnost VSmart Active 1 Plus

JE Cena VSmart Active 1 Plus Bylo zavedeno jako 349,90 eur. Pokud jde o jeho dostupnost, víme, že s modelem dorazí do Španělska jako jeden z prvních. Joy 1 Plus.

Výsledky a názory na VSmart Active 1 Plus

VSmart Active 1 Plus Jeden z mobilních telefonů střední třídy této nové značky, VSmartruka v ruce povzbuzuje BQ Y Vingroup. Mobilní telefon má atraktivní a moderní funkce. Zdůrazňuje čipset SD 660, 6 GB RAM, duální fotoaparáty se senzory 12 a 24 MP. Také 20 MP selfie fotoaparát, dobrá autonomie a aktualizované funkce v konektivitě … Mohli bychom kritizovat široký zářez v designu, ale je to věc vkusu. A co je nejlepší, nejen mobilní telefon, který uslyšíme, bude k dispozici v naší zemi.

Oficiální stránka BQ ve Španělsku