Apple se znovu uklonil tlaku vlád, tentokrát Putina

Navzdory polemikám se Apple někdy vyvíjí nad činy, když vláda něco dělá peticeJe třeba poznamenat, zejména Číňané, že Tim Cook je nejvíce zodpovědný, ale není to on, kdo může činit konečná rozhodnutí. ovlivňovat společnostdeska je tu na to.

Aplikace Apple Maps při použití z Ruska, Ukažte poloostrov Krym jako součást ruské země. Podle AFP se města Simferopol a Sevastopol podle AFP jeví jako součást Ruska v navigačních i meteorologických službách.

Při přístupu ke službě Apple Maps z jiné země však Krym stále není součástí ruského území. Apple tuto změnu neprovedl jednostranně, protože to dávalo smysl, ale opět reagoval na požadavek ruské vlády.

Vasilij Piskarev, předseda bezpečnostního a protikorupčního výboru ruského parlamentu, Apple provedl všechny své služby v souladu s ruskými zákonyZákon, který uznává Krym jako součást jeho území, a opravuje chybu, kterou představují.

Důvod, proč je Krym zobrazen pouze jako součást ruského území v Rusku, jak ukrajinská vláda, tak většina západních zemíPovažovali referendum o anexi Ruska za nezákonné.

Není překvapením, že ukrajinská vláda vyjádřila nespokojenost s rozhodnutím společnosti Apple prostřednictvím ministra zahraničí Vadyma Prystaika, který potvrdil, že Apple je nyní ve stejné morální pozici jako Apple. Pokud jsou všechny vaše nápady ukradeny po letech tvrdé práce neprůkazné.

Prystaiko vás zve na další tweet, Apple se věnuje technologiím, to je to, co opravdu víte, jak dělat dobře a vyhýbat se politice, něco, co zjevně nemůžete udělat, protože vás to může ovlivnit finančně.