Apple Watch LTE neprovádějí telefonní hovory

Apple si na zářijové akci ponechá design stávajících modelů, ale může představit třetí generaci Apple Watch, která přijde s dlouho očekávanou inovací pro připojení k iPhone k internetu díky připojení LTE / 4G. . Ale stejná osoba, která začala tuto pověst o hodinkách Apple Nyní nás ujišťuje o něčem zklamáním, i když někteří z nás sní.

A podle Ming Chi Kuo budou mít Apple Watch Lee své vlastní připojení, ale nebudou moci uskutečňovat tradiční telefonní hovory. To znamená, že nemůžete nikomu ze svého telefonního seznamu volat pomocí hodinek, aniž byste měli poblíž iPhone.. Čip LTE se bude používat k přijímání oznámení, zpráv, stahování dat aplikací, ale nebude se používat s funkcí telefonu, s výjimkou hovorů uskutečňovaných prostřednictvím FaceTime.

Apple by podle stejného zdroje používal čipy Qualcomm pro LTE konektivitu a Apple Watch by také používaly technologii eSIM, což znamená, že by se nejednalo o fyzickou SIM kartu, což je logické, protože jsme věděli, že zařízení má omezený prostor. ESIM je již k dispozici na některých iPadech a umožňuje vám vybrat si svého operátora, aniž byste museli jít do obchodu a koupit si fyzickou kartu.a jeho operátory, jednoduchým způsobem, z nabídky zařízení, aby vyhovovaly vašim potřebám. Dalším omezením Apple Watch je, že připojení bude pouze LTE / 4G, ale nebude kompatibilní se sítěmi 3G a bude významným omezením pro některé oblasti bez pokrytí 4G.

Proč byste měli přeskočit funkci hlasového volání? Podle Kuo se Apple nejprve pokusí získat dobré datové připojení a Možnost telefonovat přes FaceTime nebo Skype, takže když je vše nastaveno, zvažte možnost uskutečnění hovorů. tradiční hlasprotože to nebude mít žádná technická omezení. Je to docela typický krok společnosti Apple, takže tato teorie není vůbec přesvědčivá. Za méně než měsíc uvidíme, zda se pověsti splní.