Asus ROG Phone 2 bude silným konkurentem: Black Shark 2 Pro bude vydán 30. července se Snapdragon 855 Plus SoC.

Druhá polovina roku bude docela zajímavá, pokud jde o příchod nových telefonů. A pokud se zaměříme na hry pro smartphony, uvidíme dva modely, které si navzájem konkurují. Na jedné straně svedeme Společnost Asus představí Asus ROG Phone 2 23. července, a Black Shark 2 Pro Bude oznámeno 30. července.

Mezitím datum podání Black Shark 2 Pro Byli jsme schopni se s ním setkat tím, že jsme přišli, což bylo zmíněno v ukázce, kterou dnes zveřejnil čínský zdroj. Black Shark 2 byl vydán relativně nedávno 18. března, takže verze s předponou Pro nebude náhradou, ale je to výkonnější nový model, než jsme již mohli vidět … A je tu spousta místa. Rozvoj.

Nejprve mohou vývojáři zvýšit kapacitu baterie (připomínáme, že Asus ROG Phone 2 má baterii 5800 mAh, zatímco baterie Black Shark 2 je „pouze“ 4000 mAh) a může se trochu rozšířit. obrazovka.

Zadruhé, má smysl očekávat trojnásobný pohled kamery místo duální kamery.

Black Shark 2 ProHerní smartphone Xiaomi bude představen 30. července

A konečně nejzřejmější inovací je použití výkonnějšího procesoru … Tato nová výkonná novinka Black Shark 2 Pro Snapdragon 855 Plusbyl představen před několika dny.

Xiaomi a přidružené značky se často nezajímají o vydání jediné ukázky, takže v blízké budoucnosti se objeví další podrobnosti o Shark 2 Pro. Věnujeme pozornost všem informacím, které o novém máme. Xiaomi herní smartphone dorazit co nejdříve.

Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích …

Zdroj: ITHome

Zdravím z hloubky bytů.