Bandicam: Chcete-li zaznamenat celou obrazovku, dokonce i videohry

V době, kdy YouTube roste ještě více díky obsahu, který uživatelé produkují z jejich kanálů. Je velmi důležité, aby existoval způsob, jak zaznamenávat obrazovku našeho počítače, i když hrajete videohry.

Nahrávejte online nejen za účelem sdílení na dané sociální síti, možná za účelem získání jako suvenýr nebo k představení produktu, naučení přítele něco na internetu, nebo jen k nějakému školení, jak jsem řekl.

Ať už je to jakkoli, doporučuji stáhnout Bandicam, velmi užitečnou aplikaci, kde můžete extrémně jednoduchým způsobem zaznamenávat vše, co se děje na obrazovce vašeho počítače, a to je přesně to, o čem chci v tomto příspěvku mluvit. Nechám vám odkaz podrobně o tomto a na konci, abyste si mohli snadno stáhnout Bandicam do svého počítače.

Zaznamenejte svou obrazovku pomocí aplikace Bandicam

Možnosti konfigurace umožňují kromě kvality kodeku, který chcete použít, změnit kvalitu a velikost videa, kanálů FPS (počet snímků za sekundu), datový tok, zvuk a při vytváření výukových videí je užitečná možnost vytvořit nebo nezobrazit kurzor myši.

Obvykle v této třídě aplikací mají videa tendenci příliš přemýšlet, ale Bandicam má kompresní nástroj, který ji zesvětluje, což vede k videím, která váží mnohem méně, než si představujete, s přihlédnutím k konečné kvalitě. I když je zjevně závislý na čase a kvalitě, může vážit více či méně.

Bandicam je nástroj, který musíte mít pro každého, kdo často nahrává, Ačkoli se jedná o placenou aplikaci, můžete mít zkušební verzi, abyste zjistili, jak funguje stahování Bandicamu z tohoto odkazu.

Další způsoby uložení

Pokud chcete uložit obrazovku počítače i pro hry, ale nechcete procházet fází platby. Je možné se obejít bez nutnosti stahovat jakoukoli aplikaci ve Windows 10. Pouhým stisknutím klávesy Win + G budete moci otevřít malou nabídku, kde ji můžete nakonfigurovat tak, aby ukládala vše, jak jsem řekl, jak na obrazovce počítače, tak na videohrách, výsledek bude vynikající kvality.

Poslední možnost velmi doporučuji, protože není třeba nic stahovat, je zdarma, protože se dodává se systémem Windows 10 a výše zaznamenává ve vynikající kvalitě.