Battle Prime je skvělou alternativou k Call of Duty: Mobile

válka prime

Pokud hledáte hru, která nahradí Call Of Duty: Mobile, jste na správném místě. I když v obchodě Google Play existuje mnoho podobných her, ne všechny nabízejí kvalitní zážitek. Ale, Battle Prime je skvělá alternativa k COD Mobile Užijte si to právě teď na svém mobilu.

Na rozdíl od Call of Duty: Mobile je Battle Prime střílečka z pohledu třetí osoby. Tímto způsobem můžete mít před obrazovkou Android jedinečný zážitek.

Battle Prime je úžasná hra, kterou si zamilujete

válečný mistr android

Vyberte si taktiku, vyzkoušejte působivý arzenál a potápějte se Bitvy pro více hráčů s podobnou grafikou jako konzole. Ideální pro ty, kteří chtějí výzvy mimo COD Mobile.

Použijte svůj mobilní telefon a staňte se hráčem číslo jedna v bitvách příští generace. Battle Prime jeden konkurenční titul, který byste se měli snažit vylepšovatVše záleží na vás a na tom, jak daleko chcete zajít.

V této hře si můžete vybrat prvočísla. univerzální avatary s jedinečnými schopnostmi. Vyberte si je podle svého herního stylu: Porazíte je všechny silou Hulka nebo je porazíte rychlostí Flash? Každý předseda má svou vlastní taktiku. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je vyzkoušet je všechny, dokud nezískáte takový, se kterým se budete cítit opravdu dobře.

Ponořte se do dynamických bitev 6v6Jakmile ožijí, vyměňte prvočísla a použijte jejich dovednosti k dosažení vítězství. Porazte své nepřátele, získejte co nejvíce bodů a vyšplhejte se na vrchol žebříčku.

Každé vítězství vás vyšplhá nahoru, takže se vyzývejte na bojišti, získávejte body hodnocení a odemykejte upgrady. Jak budete postupovat, budete mít přístup k novým prvočíslům, zbraním a mnohem více..

V Battle Prime zažijete novou generaci realistické grafiky. Obdivujte neuvěřitelné vizuální prvky, detailní postavy a dobře zpracované mapy. Engine této hry byl optimalizován pro většinu mobilních telefonů!