BBTAN, módní hra, která přitahuje každého

BBTAN, módní hra, která přitahuje každého

v Google Play Máme miliony her, ale ne všechny stojí za to. Normálně, když najdete dobrou hru s příběhem, vyplatí se to. Ne vždy, protože existuje mnoho výjimek, ale pokud chceme zábavnou hru, kde trávíme hodiny a nenudíme se, měli bychom se poohlédnout po placené dodávce. Dnes nemusíme hovořit o hře, která má hodně historie, dokonce is několika herními režimy, protože je to jen jedna, ale je to jedna z her. neformální hry milujeme to nejvíce za poslední měsíce. O BBTAN, jeden hra To přitahuje každého, kdo to zkusí.


Mít dva účty Clash Royale v mobilu


Nečelíme dodávce s grafika nádherné, když to uvidíte ještě před hrou, kterou chcete stáhnout Google Play. Pokud si stáhnete BBTAN Je to proto, že vám to někdo doporučil, a v tomto případě Pro Android Kdo to dělá? Nevíme proč, ale tato hra je tak přesvědčivá, že se těšíme na dokončení těchto řádků a zahájení další hry. odchod.

BBTAN je návykový a můžete se kousat se svými přáteli

Před dávnými časy hra je velmi jednoduchá a je to také velmi návykové. BBTAN Jedná se o velmi jednoduchý díl, který se odráží od platformy, kterou ovládáme, inspirovaný klasickou hrou na rozbití míče. Ačkoli to trochu spoléhá na tento typ hry, existují věci, které se liší, například způsob, jakým hodí míč a jeho úrovně. Účel hry, nejvyšší úroveň Je to možné, když nás opustí. To by mělo být řečeno, často to není důležitý faktor, protože věci se komplikují samy před koncem hodiny.

Začínáme pouze s jedním míč a pár cihel s číslem uvnitř. Toto číslo ukazuje, kolikrát to musíme udělat udeř ho s míčem rozbít. Za prvé úrovně Jak budeme postupovat, uvidíme nízká čísla, i když se situace zvyšuje. Pokaždé, když hodíme míč, bude to o jednu úroveň a všechny cihly spadnou z imaginární mřížky o jeden bod. Pokud některý z nich skončí, odchod skončí.

Každá úroveň, kterou postoupíme, nám dá ještě jeden míč, takže za jízdy hodíme další koule. Trik spočívá v odrazení všech koulí a rozbití cihel. Tato teorie a aplikace Budete hledat různé techniky k dosažení pokročilejších úrovní.

Tato hra je zcela zdarma a obsahuje reklamu, není příliš objemný, pokud jde o hrát siDůrazně proto doporučujeme mít v metru nudný čas a čekat mezi třídami.


Jak zvýšit hlasitost sluchátek Huawei P9 Lite


111% BBTAN 111% BBTAN