Galaxy A70s bude mít první 64 MP fotoaparát

Galaxy A70s bude mít první 64 MP fotoaparát

Samsung Pokračuje v závodě smartphonů pro střední třídu a vypadá to, že prezentace budou pokračovat ve druhé polovině roku. A nová verze podle úniků Galaxy A70 pro tato data. Bylo by o Samsung Galaxy A70smobilní telefon s první 64 MP snímačBylo to, jako by známých 48 poslanců bylo málo.

Tato inovace je také Samsung Pokračuje ve strategii vybavování svých smartphonů střední třídy prémiovými funkcemi, které byly dříve vyhrazeny pouze pro nejexkluzivnější řadu. Ale podívejme se, o čem tento senzor je …

Funkce Samsung Galaxy A70

Z Specifikace Samsung Galaxy A70s Zatím jen jeden z nových mobilních telefonů Jasný snímač typu ISOCELL GW1 samotná společnost 64 MP. Tento senzor je Technologie tetracell pixel fusion, Tím se zvýší citlivost na světlo kombinací čtyř pixelů dohromady a dosáhne se 16 MP snímků za špatných světelných podmínek. A senzor ISOCELL Bright GW1 vyžaduje dobrý jas, aby co nejlépe využil své možnosti.

Senzor bude mít také funkce HDR (vysoký dynamický rozsah) až 100 dB v reálném čase a bude obsahovat technologii DCG pro převod světla na elektrický signál. Senzor bude schopen poskytovat zpomalená videa s rozlišením Full HD při 480 fps a bude vybaven vysoce výkonnou technologií PDAF.

Samsung Galaxy A70s bude mít výkonný 64 MP snímačSamsung Galaxy A70s bude mít výkonný 64 MP snímač

Nyní zbytek Specifikace Samsung Galaxy A70s; ale může to být jen jiné Galaxy A70 v tomto novém kamerovém systému. Ze stejného důvodu stojí za to pamatovat na funkce A70: 6,7palcový Super AMOLED displej a rozlišení Full HD + typu Infinity-U, obvykle Samsung; Osmijádrový Snapdragon 670 s prémiovým procesorem střední třídy, 8 GB RAM a 128 GB ROM a snímačem otisků prstů integrovaným do displeje. OS Android 9.0 Pie s baterií 4500 mAh, rychlým nabíjením 25 W a přizpůsobením Samsung One.

Doufejme, že se dozvíme více podrobností o tomto novém modelu Galaxy. Prozatím je 64 MP inovace senzoru a ukazuje nám to Samsung sázejte na to nejlepší pro střední pásmo…

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku