Bitcoin Cash oslavuje svůj třetí rok nezávislosti velkými pokroky

Bitcoin Cash, nejúspěšnější fork BTC, uzavírá třetí rok nezávislosti velkými pokroky a dobrými nadějemi do budoucnosti.


Shrnutí příběhu:

Vylepšení protokolu Bitcoin Cash Cash Nové iniciativy Humanitární pomoc a svoboda projevu Budoucnost Bitcoin Cash


Bitcoin Cash fork nastal v roce 2017, kdy se komunita rozhodla nepřestat platit 50 $ za provedení bitcoinového převodu, a tak vytvořila Bitcoin Cash.

Bitcoin Cash se navrhuje jako světový systém elektronických peněz P2P s levnými poplatky a komunitou zaměřenou na adopci. Od rozdělení kryptoměny s BTC došlo k několika pokrokům, například:

S přibližně 116 transakcemi za sekundu se velikost bloku zvýšila na 32 MB, zatímco BTC zpracovává pouze 7 transakcí; V bitcoinu opět vytvoření protokolu Simple Ledger Protocol (SPV), který umožňuje vytváření tokenů bez absurdních poplatků; Aplikace CashFusion byla uznána jako lepší způsob anonymity transakcí v řetězcích, jako jsou bitcoiny; Byly použity podpisy Schnorr, které umožňují efektivnější a soukromé transakce; S mnoha vylepšeními stojí bitcoinové BTC obchodování 4224krát více než bitcoinová hotovost. Levné transakční ceny vedly k vytvoření různých iniciativ, jako jsou:

Read.Cash – otevřená platforma pro blogování, která umožňuje používat bitcoinové peníze k odměňování dobrých autorů. Někteří autoři již vydělali více než 1 000 $ v bitcoinové hotovosti pouhým psaním. Text na text: Umožňuje bitcoinové hotovostní transakce prostřednictvím SMS bez nutnosti internetu. Údaje o satoshi: weby s hazardními hrami přecházejí na bitcoinové peníze a nejznámější byl satoshi dados, který vám umožnil vsadit na řetězec, navíc bitcoinová hotovost dominuje venezuelskému obchodu, překonává dokonce i BTC a také vpřed. Austrálie. Kryptoměna v Brazílii a rozvojových zemích zesiluje díky nízkým transakčním nákladům.

Bitcoin pomáhá potřebným

Komunita bitcoinových hotovostí však není jen o podnikání a rozvoji, humanitární stránka pomohla Satoshi Nakamoto peníze šířit po celém světě.

Bitcoiny využívající decentralizované digitální měny zaslaly prostřednictvím projektu eatBCH více než 342 bitcoinů na výživu dětí a lidí v nouzi ve Venezuele.

EatBCH je jednou z největších humanitárních akcí v prostoru kryptoměny. Bitcoineirs se tím však nezastaví, obrovské dary byly věnovány také Wikileaks, Economic Education Foundation, FreeRoss a různým dalším institucím bojujícím za svobodu projevu.

Když už mluvíme o svobodě projevu, Hong Kong začal přijímat více Bitcoin Cash a odsunul BTC stranou. Uprostřed čínské vládní cenzury začali občané používat Bitcoin Cash v prodejních automatech:

Budoucnost bitcoinové hotovosti

Podporovatelé bitcoinové hotovosti silně podporují bezplatnou necenzurovanou diskusi o nápadech a projektech. Ve výsledku jsme měli několik návrhů na zlepšení, které byly otevřeně diskutovány v komunitě.

Viz také:

Jednou z myšlenek bylo vytvoření rozvojového fondu ve výši 6 milionů dolarů, ale po několika diskusích byl plán odložen. Vývojáři zákazníků pro BCH však vyzvedli v bitcoinové hotovosti miliony dolarů a jsou odhodláni vytvářet nové nabídky.

Jedním z nich je Avalanche, zdokonalení protokolu, které zajistí větší zabezpečení s 0-conf (bez připojení k bloku), což umožní větší přijetí ve společnostech.

“Při tomto způsobu poskytne bitcoinové hotovosti téměř ekvivalent okamžitých potvrzení, zlepší časování mempoolu a sníží finanční pobídky o 51%,” vysvětluje blockchainový navigátor Avalanche.

Avalanche je již testován řetězcem klientem BCHD, průzkumníkem bloků pro tuto metodu před konsensem.

Díky svobodě diskutovat o nových nápadech na oficiálních kanálech bude mít Bitcoin Cash určitě skvělou budoucnost. Chcete se připojit ke komunitě Bitcoin Cash v Brazílii? Připojte se ke skupině Bitcoin Cash Brasil na Facebooku.

Telegram Cointimes – Získejte nejdůležitější zprávy z trhu přímo z mobilního telefonu, aniž byste něco platili.