Nová móda: „nejúžasnější“ setkání před Apple Stores, kult nebo výstava?

Apple je skvělý. Jeho obchody jsou v pohodě a hrnčířství ještě více. Mladí lidé, kteří se setkávají, mohou takto uvažovat odpoledne v Apple Store na Paseo de GraciaJedna z nejznámějších společností s jablky v naší zemi, v Barceloně. Setkání se ale odehrává venku, u jejich dveří, aniž by skutečně šlo dovnitř.

Na čem tento jev závisí? Je to rozhodně docela zajímavá věc a já osobně věřím, že existují dvě teorie, jedna, která se zdá platnější než druhá, ale kterou z nich nevysvětlím. Každý z nich se rozhodne, co nejlépe odpovídá realitě.

Za prvé, Apple Store opravdu průsečík přímekje druh „Mekky“, kterou je třeba pravidelně navštěvovat, jako někdo, kdo každou neděli chodí na mše. Může to být proto, že opravdu vypadá jako web. studené a vhodné k pobytu, nebo jednoduše proto, že je mezi domy ostatních.

Druhá možnost má tendenci být více náchylná na směrování a závislost na smartphonech, které pomalu stoupají jako pěna. Jak víme, jednou z mnoha funkcí splněných ve všech obchodech Apple je k dispozici je bezplatné Wi-Fi. To, spolu s faktory, které jsou známým místem v centru města (což vede k obrovskému přílivu lidí), Jsou dokonalým místem pro strávení odpoledne a předvádění se před ostatními kolemjdoucími.

A všichni mladí lidé, kteří se účastní tohoto zvláštního sboru, splňují stejné standardy. Šaty, styl a návyky je podvádějí v jedné z mnoha moderních městských skupin, které můžeme běžně vidět. Chcete-li vědět, co tyto lidi skutečně motivuje trávit odpoledne před obchodem Apple a ne v parku, měli byste si položit otázku, jaké nabídky to na jiných webech nejsou k dispozici. Jak jsme již řekli, nabízí bezplatné Wi-Fi a na oplátku obrovská přehlídka, která se předvede jako sociální skupina. Možná to jen chtějí, dostanou pozornost.

Co si myslíte o tomto jevu?