Black Shark vs Black Shark 2 karşılaştırması

Black Shark a Black Shark 2: Jaké jsou rozdíly?

Black Shark vs Black Shark 2 srovnání

Černý žralok nepochybně, mobilní telefony, které hráči nejvíce milují. Má mnoho funkcí, které zdůrazňují jeho sílu. Nyní však jeho bratr dorazil na nový Black Shark 2, velmi výkonný smartphone, který se staví proti konkurenci.

Dnes porovnáme všechny podrobnosti těchto mobilních telefonů, abychom zjistili, jaké jsou rozdíly a jak se vyvinul nový terminál.

černý žralok 2 design

Black Shark vs Black Shark 2: srovnávací tabulka

Specifikace těchto smartphonů jsou z hlediska výkonu vysoce konkurenceschopné. Má podobné věci, ale v novém Black Shark 2 je provedeno několik vylepšení. A jak můžeme vidět níže tabulka specifikacíProcesor a jeho baterie jsou jednou z nejnápadnějších věcí.

funkce

Černý žralok

Černý žralok 2

Rozměry a hmotnost 161,62 x 75,4 x 9,25 mm 190 g 163 x 75 x 8,77 mm
obrazovka 5,99 palce AMOLED FHD + 6,39 palce AMOLED FHD +
Procesor Qualcomm Snapdragon 845 S grafem Adreno 630. Qualcomm Snapdragon 855
Úložiště dat 6 u 8 GB 6, 8 nebo 12 GB
Úložný prostor 64. 128 GB 128 nebo 256 GB
Zadní kamera Binární 12 MP + 20 MP, f / 1,75 Dvojnásobek 12 MP f / 1,75 + 12 MP f / 2.2
Přední kamera 20 MP f / 2.2 20 MP f / 2,0
Spojení Dvoupásmové AC WiFi, Dual SIM 4G, Bluetooth 5, NFC, GPS a USB-C. Podpora Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Dual WiFi, Bluetooth 5.0, USB Type C 2.0 a aptX
baterie 4 000 mAh S funkcí Quick Charge 3.0 4 000 mAh S 27W rychlým nabíjením

Designy zajišťující pohodlí hráče

Tyto dva mobilní telefony podobný designDá se říci, že Black Shark 2 si zachovává podstatu svého předchůdce. Ačkoli tento nový díl přináší moderní změny, které se velmi dobře hodí pro smartphony nové generace.

Black Shark má menší obrazovku a také rámy jsou docela velké vrch a spodek. Má tlačítko napájení a žádný zářez.

Vidíme, že má mnoho detailů s klenutým tělem na zadní straně. zajištění uživatelského pohodlí. Duální zadní kamery sedí přímo uprostřed telefonu a nikde není čtečka otisků prstů.

Nyní si povíme o Black Shark 2, který má pro dnešní uživatele zajímavější design. Pravdou je, že tento nový díl se vylepšil natolik, že existuje několik moderních funkcí, díky nimž vypadá velmi skvěle.

Už dopředu žádné tlačítko napájení, Spíše má větší obrazovku se sníženým rámečkem a je ovládána digitálními tlačítky. Stále žádné škrábance kvůli použití příslušenství. Má také čtečku otisků prstů na obrazovce.

Zadní strana se také hodně vylepšila, už nemá příliš mnoho detailů, minimalističtější. Stále má vypouklé pouzdro, ale je štíhlejší. Zadní duální fotoaparát je nyní svisle v levém horním rohu.

Jaký je nejlepší fotoaparát?

komparativní kamera černého žraloka

Zdá se, že se tentokrát příliš nezaměřili na kameru, protože Black Shark nadále udržuje přední část svého nástupce, alespoň na zadní kameru. Na přední kameře jsou oba telefony stejné kvality 20 MP je ideální pro selfie.

Black Shark 2, nejrychlejší a nejsilnější

černý žralok 2 veškerá síla

U moci došlo také k velkému skoku, kdy cenu získal Black Shark 2. Počítejte s někým Qualcomm Snapdragon 855 s 12 GB RAM. To z něj dělá jeden z nejvýkonnějších telefonů současnosti, dokonce předčil Xiaomi Mi 9 rychlostí.

Příslušenství

příslušenství černého žraloka

Vidíme také zlepšení v příslušenství těchto terminálů. Ovladač Black Shark obdržel hodně kritiky V některých hrách, například PUBG, bylo extrémně obtížné používat ovládací prvky s tímto dálkovým ovládáním kvůli nepříjemnostem. Většinou fungovaly pro automobilové hry nebo jiné nepřetržité pohyby.

Nyní Black Shark 2 přináší nové a vylepšené příslušenství Podobně jako u Nintendo Switch. Jedná se o dva kontroly, které jdou po stranách telefonu. Díky tomu je hraní pohodlnější. Kromě toho lze jednotlivé části kombinovat tak, aby obsahovaly plný gamepad, a připojit je k televizoru, aby mohly hrát jako konzole, Není to skvělé?

Který je nejlepší?

Jsme si velmi jistí, že to za změnu bude stát. Black Shark 2 předčí svého předchůdce v mnoha funkcích. Je zřejmé, že tato nová část je o něco cennější.

Který se vám líbil nejvíce?