Blackview A30, elegantní základní řada s duálními fotoaparáty

Blackview A30 Toto je nový základní mobilní a silný design společnosti (viz další model od této společnosti). Řekneme vám podrobnosti …

Blackview A30.  VlastnostiBlackview A30. Vlastnosti

Vlastnosti Blackview A30

Tyto Vlastnosti Blackview A30:

Obrazovka a rozložení

Nemůžeme ignorovat jeho elegantní vzhled. Obrazovka Blackview A30. Zařízení má široký horní zářez a má Úhlopříčka 5,5 palce s Poměr stran 19: 9. Tento typ formátu poskytuje delší vzhled, což usnadňuje jeho držení a dodává modernost. Všechny tyto detaily poskytují telefonu velmi atraktivní pohled zepředu. Obrazovka je pokryta zakřiveným sklem typu 2.5D od společnosti AGC AN Wizus a má tenký okraj.

Pokud jde o funkční vlastnosti obrazovky, jedná se o základní, ale obsahují panel. Typ IPS LCD. Nicméně, jejich rozlišení qHD + 1132 × 540 pixelů a to je Hustota pixelů 228PPIMůžeme říci, že je vhodný pro terminál v základním rozsahu. Některá fakta o celkovém designu jsou tvarovaná polykarbonátová skořepina, profil o tloušťce 9,8 mm a trikolorní prezentace: černá, zlatá a modrá.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál je základní čtyřjádrový procesor MediaTek MT6580A Na 1,3 GHz s grafickou kartou Mali 400 MP2. OS Android 8.1 Oreo optimalizuje plynulost zařízení, ale nemůžeme toho moc očekávat, zvláště pokud jde o těžší videohry. Citace Paměť Blackview A30, my máme 2 GB RAM a 16 GB ROM. Karta MicroSD rozšiřuje paměť až na 32 GB.

Buben

Baterie Blackview A30 tady je Kapacita 2500 mAhposkytuje dostatečnou autonomii pro daný den, pokud nepřekročíme sami sebe.

Fotoaparáty

Terminál má velmi přijatelný kamerový systém. Hlavní fotoaparát Blackview A30, duální s 8MP + 8MP senzory Sony IMX134S LED bleskem. Mezi jeho funkce patří HDR a automatické ostření. sekundární kamera je 5 MPa tenhle senzor Samsung Galaxy Core s clonou objektivu f2.8.

Spojení

Telefon nám může nabídnout rychlost přenosu dat kompatibilní s 3G, a to díky procesoru. Máme také GPS / AGPS navigaci, Bluetooth 4.2, Wifi 802.11 b / g / n a WiFi přístupový bod. Pokud jde o fyzické připojení, má port MicroUSB 2.0, 3,5 mm zvukový konektor a sloty pro dvě SIM. Máme FM rádio a ochranu s funkcí Odemknutí obličejem.

Blackview A30.  CenaBlackview A30. Cena

Cena Blackview A30

JE Cena Blackview A30 Je to ekvivalent přibližně 86 eur, což je třeba vzít v úvahu při kontrole darů terminálu.

Výsledky a názory na Blackview A30

Blackview A30 Jedná se o mobilní vstupní bod se silnými a slabými stránkami. Společnost vyvinula velké úsilí při navrhování frontendu a kamerový systém je lepší než mnoho jiných zařízení. Na druhou stranu máme základní hardware optimalizovaný softwarem, čtvrtinový HD displej, který již nevyžaduje, a přijatelnou paměť pro terminál. Při rozhodování a porovnávání poměru ceny a výkonu jako vždy záleží na ceně.

Blackview oficiální stránka ve Španělsku.