Blades přicházejí na Android na podzim

Nyní slavný E3 ve městě Andělé. Na této akci různé značky představují své produkty ve formě videohry. Nejedná se však pouze o hry pro PC a konzoly; Nabízeny jsou také hry pro mobilní systémy. Bethesda byla jednou z prvních, která získala jeden z dosud největších titulů značky: The Elder Scrolls: Bladesje nové RPG této značky, které přichází znovu spustit legendární Skyrim.

Připomeňme, že před několika měsíci společnost uvedla na trh následující hry: The Elder Scrolls: LegendsKaretní hra, která nemá nic společného se skutečným zážitkem hry The Elder Scroll.


Gears Pop: Gears of War pro Android založený na postavách Funko


Skyrim přichází na Android s Elder Scrolls: Blades

Bezpochyby je to překvapení E3 2018 Bethesda, legendární společnost Skyrim pro stahování kůže. Ačkoli se očekával nový titul legendární ságy pro PC a konzoly, společnost nakonec nabídla mobilní hru s názvem. The Elder Scrolls: Blades.

The Elder Scrolls: Blades

Jak jsme zmínili na začátku článku, tento nový bethesda hra Chystáte se restartovat to, co bylo kdysi Skyrim. Stručně řečeno, a RPG hra Budeme muset splnit různé mise, abychom získali body schopností, abychom vylepšili naši postavu. Další z nejzajímavějších stránek titulu je můžeme vytvořit a přizpůsobit naše městoKromě řízení pro zlepšení. Samozřejmě, můžeme bojujte s příšerami této hry a dokonce i s našimi přáteli v novém systému pro více hráčů. Můžeme také prozkoumat mapu Jako ve Skyrim a koupit všechny druhy zbraní a předmětů Abychom vylepšili našeho hráče, který si můžeme přizpůsobit podle svých představ.

Ačkoli v současné době hra ještě nebyla vydána můžeme získat přístup k předběžné registraci aplikace V obchodě s aplikacemi Google pomocí odkazu níže. Podle společnosti se hra nakonec dostane na iOS i Android na podzim tohoto rokuOčekává se proto, že se objeví po celý měsíc. října nebo listopadu. Musíte počkat, až se vydá, abyste zjistili, zda se jedná o jinou hru nebo titul hodný Bethesdy.


ARK pro mobily přichází na Android za méně než týden


The Elder Scrolls: Blades The Elder Scrolls: Blades