Blockheads pro iPhone, iPad a iPad Mini – iPadizate aplikace dne

Blockheads je dnešní aplikace!

The Blockheads je super zábavná hra pro iPad a iPhone ve slavném herním žánru Minecraft. Pokud máte rádi tyto typy her, měli byste vyzkoušet The Blockheads, Volný, uvolnit! Jedinou nevýhodou je, že se nejedná o 3D hru, ale to nebere žádnou zábavu z herního zážitku, spíše naopak: přidává hře svůj vlastní styl a odlišuje ji od ostatních.

V The Blockheads musíte zkoumat, kopat, sbírat materiály, stavět, stavět … Když už mluvíme o budování, pokud chcete znát více her tohoto žánru, nenechte si ujít naše možnosti her ve stylu Minecraftu. Jsou tak zábavné!

The Blockheads je skvělá hra, která vás chytí celé hodiny

Musím přiznat, že jsem strávil dny hraním této návykové hry po jejím vydání. Vytvořte si vlastní vozidla a získejte jídlo, potraviny nebo jiné zásoby, které vám zajistí dopravu. jedinečný a super zábavný zážiteka pokud ne, řekněte to většině hráčů Minecraftu. ?

blokovací hlavy-1

Blockheads hlavní rysy

Kromě typických blokových struktur přizpůsobení oblečení výroba kuchyňského náčiní, jako jsou lopaty, krumpáče a koše, Blockheads nabízejí hráčům možnost vytvářet hry jiných hráčů a účastnit se jich. Chcete-li s nimi komunikovat uprostřed hry, hlasový chat. To je zábava!

blokovací hlavy-2

A nyní díky jedné z nejnovějších aktualizací (neustále aktualizovaných) online hry pro více hráčů mají speciální sekci pro chatování s ostatními hráči. Ideální způsob chatování s lidmi v angličtině nebo jiném jazyce.

the-blockheads-4

Tato hra má velmi jednoduché ovládání, které zvyšuje uživatelský komfort

A konečně, abyste mohli hrát The Blockheads, nebudete potřebovat žádné virtuální joysticky nebo podložky, jen špičku ukazováčku. Stačí kliknout a přejít na konkrétní místo. Totéž se děje s dalšími interakcemi: sbírání jídla, umísťování předmětů někam, plavba po moři lodí, sekání, kopání, příklep … Je to tak jednoduché!

the_blockheads_1

SUPER DOPORUČENÁ HRA!

Blockheads na videu

Chcete hru The Blockheads pro iPhone a iPad znát hlouběji?

Stáhněte si Blockheads pro iPhone, iPad a iPad Mini

Získejte hru zcela zdarma v poli pro stahování níže:

Co si myslíte o hře The Blockheads? Hrali jste na svém zařízení iOS jiné hry podobné Minecraftu?