Bude mít Huawei P40 Pro 3 přední fotoaparáty? Vypadá to tak!

Stejný měsíc března Huawei P40 vs Huawei P40 Pro. Obě zařízení se objeví 26. března na online akci, kterou společnost aktuálně pořádá. Společnost Huawei plánovala osobní prezentaci v Paříži, ale koronavirová krize tomu zabránila. Plánované datum se přesto nezdržovalo. Dnes se můžeme vrátit k léčbě úniků nejpokročilejšího modelu, Huawei P40 Pro. Unikl plakát, na kterém společnost odhalila jeden z nejpřekvapivějších detailů terminálu. Ano, Doporučujeme vám získat informace pinzetou.

S těmito typy obrázků lze snadno manipulovat, takže můžeme mít na mysli falešný nebo pozměněný únik. Čínská média informující o novinkách jsou velmi důležité, takže si myslíme, že plakát by mohl odhalit pravdivé informace o nejnovějším designu. Pouze čas ukáže, zda jsou to správné informace.

Huawei P40 Pro bude mít na přední straně 3 fotografické senzory

Plakát zobrazuje některé podrobnosti o zařízení, například siluetu popředí nebo jeho výchozí snímek. Nejvýraznější jsou tři tečky v levé horní části obrazovky. Napodobují hvězdy a náhodou tam nejsou. Tento plakát odhaluje toto: Huawei P40 Pro bude mít na přední straně 3 snímače. Vše obsaženo v díře na obrazovce.

Je na obrázku trik? Můžeme být před upraveným obrázkem, ale může to být také skutečné. Existuje možnost, že Huawei bude mít před sebou 3 senzory. jeden je standardní fotoaparát a druhý je snímač 3D ToF. Tyto kamery mají dva senzory: vysílač a přijímač. 3 senzory? To jo! Budou použity 3 kamery? Ne. Senzor 3D ToF pomáhá hlavnímu fotoaparátu v některých režimech fotografování, například v režimu na výškuale ne takový druh fotoaparátu.

Můžeme jen počkat právě teď, protože v současné době nikdo nemůže zaručit, zda je obrázek správný nebo ne. Akce se bude konat online za pár týdnů a my vám o ní v té době vše povíme. Huawei P40 a Huawei P40 Pro.

Přes | Gizmochina