Tmavý režim Google Play je oficiální pro všechny Androidy na světě

Temný režim zahájil svou cestu poměrně dávno, ale až do Androidu 10 se některé aplikace nerozhodly brát to vážně. V průběhu roku 2019 jsme psali desítky příspěvků oznamujících temný režim různých aplikací. Jedním z posledních, kteří do klubu dorazili, je WhatsApp, ale ostatní se připojili před měsíci. Dnes musíme zmínit Google Play, aplikaci, která je měsíce dostupná v temném režimu, ale je k dispozici pouze některým uživatelům. Nasazení této inovace bylo implementováno velmi pomalu a miliony uživatelů po celém světě ji nebyli schopni aktivovat ručně. Věci se nyní úplně mění.

Většina aplikací Google má již několik měsíců oficiální a stabilní temný režim. Některé jsou Google Keep, Gmail, YouTube nebo Google Chrome. Většina vám nyní umožňuje zapnout nebo vypnout tmavý režim, kdykoli chcete Google Play pro všechny uživatele na planetě. Ano, ano, pro každého.

Oficiální tmavý režim Google Play je k dispozici pro všechny Androidy

Google právě oznámil Tmavý režim Google Play je konečně k dispozici všem. Ano, aktualizace pochází ze strany serveru a nabízí novou možnost v nastavení aplikace. To bylo něco, co někteří uživatelé již vlastnili, ale jiní ne.

Distribuce je v současné době globální a stabilní, takže byste měli mít přístup na Google Play, přejít do nastavení a zobrazit sekci „Téma“. Můžete si vybrat mezi světlým, tmavým nebo definovaným s úsporou baterie uvnitř. Zadruhé, když je aktivován režim spořiče baterie, obvykle se aktivuje tmavý režim, když klesne pod 15%.

Pokud zadáte Google Play a pokud temný režim stále není povolen, může trvat několik hodin, než se distribuce projeví ve vaší oblasti. Jedním z řešení může být vymazání mezipaměti aplikace a vynucené zastavení. Po opětovném zapnutí bude váš nový tmavý režim pravděpodobně již k dispozici.

Změny provedené při aktivaci jsou stejné jako ty, které již existují. Celá část bílého rozhraní se stává velmi tmavě šedou akcentní barvy jsou zachovány zeleně.

Zdroj | Google