Byly zveřejněny oficiální obrázky čtyř smartphonů Moto G7 a oznámeny evropské ceny pro Moto G7 Play a G7 Power

Oficiální obrázky čtyř smartphonů Rodina Moto G7Ceny byly oznámeny v Evropě. Hrajte Moto G7 Y Síla G7.

Noví členové rodiny Moto G7, Moto G7, Moto G7 Plus, Hrajte Moto G7 Y Výkon Moto G7.

Dnes jsme zjistili první oficiální obrázky těchto nových telefonů Motorola … a kromě toho, že budeme znát některé ceny, uvidíme. Pokud se zveřejněné informace ukáží jako správné Moto G7 Play bude v Evropě stát přibližně 150 eurMimochodem on Moto G7 Power lze zakoupit za 210 eur.

Oznámení bude vydáno krátce po spuštění této nové telefonní linky v Brazílii a její premiéra v Evropě se dočkáme o několik týdnů nebo měsíců později, zejména během oslav CES 2019.

I když je to ještě týden nebo dva před oznámením, můžeme již vidět první oficiální obrázky nových telefonů Motorola.

Moto G7 - černáMoto G7 – černá
Moto G7 - bíláMoto G7 – bílá
Moto G7 Play - černáMoto G7 Play – černá
Hra Moto G7 - zlatoHra Moto G7 – zlato
Moto G7 Plus - modráMoto G7 Plus – modrá
Moto G7 Plus - červenáMoto G7 Plus – červená
Moto G7 Power - modráMoto G7 Power – modrá

Zařízení byla podle všeho rozdělena do dvou kategorií. Jednodušší, Hrajte Moto G7 Y Síla G7Terminály a samostatné hlavní kamery vybavené velkým výřezem v horní části obrazovky. Nejdražší modely, Moto G7 Y G7 Plusmá malý zářez ve tvaru kapky a dvojitou komoru. Nejjednodušší způsob, jak rozpoznat modely podle těchto funkcí.

Co se týče cen … bylo to zmíněno dříve. Cena Moto G7 Play bude v Evropě stát přibližně 150 eur. Cena Moto G7 Power se v základní konfiguraci bude pohybovat kolem 210 eur. Ceny možná nejsou příliš nízké, protože tyto modely pouze otevírají řadu a nemají nic zvlášť výjimečného … Moto G7 a G7 Plus budou dražší a budou se pohybovat od 260 do 290 eur…

Zvěsti naznačují, že Moto G7 a Moto G7 Plus budou dodávány s procesorem Qualcomm Snapdragon 660, Moto G7 Play bude pravděpodobně používat Snapdragon 632 SoC a pravděpodobně uvidíme Snapdragon 625 na Moto G7 Power.

Zdroj: MySmartPrice

Zdravím z hloubky bytů.