CaixaBank oficiálně oznámila dostupnost Apple Pay do konce roku

To je další dobrá zpráva, se kterou jsme se setkali v úterý 18. července 2017, další z největších bankovních institucí v naší zemi, což potvrzuje příchod Apple Pay do konce tohoto roku. La Caixa oznámila před několika minutami na svém oficiálním účtu na Twitteru.

Nepochybně je to velmi dobrá zpráva pro uživatele Apple, kteří jsou zákazníky La Caixa, protože vám umožní platit z vašeho iPhonu, Apple Watch a dokonce i z vašeho Macu s úplným pohodlím. zcela bezpečné, efektivní a rychlé.

Jedná se o stejný tweet, který Apple Pay propagoval pro své zákazníky:

Oficiální oznámení La Caixa

Do konce roku budou mít zákazníci CaixaBank a imaginBank přístup k Apple Pay, jednoduchému, bezpečnému a soukromému platebnímu systému, který je také rychlý a pohodlný a nabízí skvělé uživatelské prostředí.

Juan Alcaraz, generální ředitel společnosti CaixaBank, říká: „Pevně ​​věříme, že Apple Pay je skvělým příkladem toho, jak mohou finanční instituce ve spolupráci s technologickým průmyslem vyvíjet nové služby ve prospěch zákazníka. Apple Pay představuje krok vpřed v závazku CaixaBank k mobilním platbám a posiluje zcela odlišnou obchodní škálu na trhu, a to díky kombinaci technologie a vývoje exkluzivních služeb zaměřených výhradně na poskytování nejlepšího uživatelského zážitku “.

Nezadali jsme podmínky použití, které La Caixa stanoví, ale Je nepochybně dobrá zpráva, že přidávají použitelnost na CaixaBank a ImaginBank. Nyní musíme doufat, že ještě před prosincem budeme moci provádět vánoční nákupy s naprostým klidem a bezpečím, které nám Apple Pay nabízí. Tuto banku vlastní většina uživatelů Apple