Společnost Epic Games zasílá uživatelům iOS prohlášení, ve kterém vysvětluje, proč již nemohou hrát Fortnite

Nemluvíme o pověstech kolem této letní telenovely a nadcházejících zařízení Apple. Mluvíme o válce mezi Epic Games a Apple. Víte, už několik dní mluvíme o stažení Fortnite z Apple Store kvůli aktualizaci, která umožňuje platit ve hře bez procházení platební bránou Apple. Apple vytáhl Fortnite z Apple Store a udělal nepořádek … Podle Epic Games Apple zneužívá svou moc; Podle společnosti Apple Epic Games porušuje pravidla App Store a platby nejsou bezpečné. Je to telenovela, kterou neumíme vyřešit, a přidali jsme popis z Epic Games pro kohokoli hrajícího ze zařízení Apple. Po skoku vám řekneme všechny podrobnosti …

Zveřejnili vysvětlení Epic Games, proč nelze novou sezónu Fortnite hrát ze zařízení iOS v několika jazycích. Nejhorší ze všeho je, že nebudeme moci hrát s našimi přáteli, protože křížová hra je pryč. Dále vám necháme souhrn toho, co Epic Games řekly v e-mailu všem uživatelům hrajícím Fortnite na jejich zařízení Apple:

Apple zablokoval aktualizace Fortnite a nové instalace v App Store a uvedl, že zastaví vývoj Fortnite na zařízeních Apple. Proto aktualizace (v14.00) pro sezónu 4 epizody 2 nebyla vydána pro iOS a macOS 27. srpna.

Pokud jste si již Fortnite stáhli z App Store, měli byste být schopni pokračovat v hraní aktualizace 13.40 ze sezóny 3 epizody 2. Poznámka: Jelikož bitevní pas pro 3. sezónu končí 27. srpna, již není možné dále postupovat. na jakékoli platformě.

Apple zvyšuje ceny tím, že omezuje konkurenci a shromažďuje 30% plateb, které spotřebitelé provádějí v aplikacích, jako je Fortnite. Společnost Epic snížila ceny přidáním možnosti přímých plateb, ale Apple zablokoval Fortnite, aby zabránil společnosti Epic vyhnout se tomuto poplatku přijímáním přímých plateb od hráčů. Společnost Epic podnikla právní kroky k ukončení protisoutěžních omezení společnosti Apple na trzích mobilních zařízení. Dokumenty jsou k dispozici v archivech ze dne 13. srpna, 17. srpna a 23. srpna. V reakci na tuto akci Apple zablokoval váš přístup k aktualizacím Fortnite a novým instalacím na všech zařízeních iOS.

Co se s tím vším stane? Nakonec se stali přáteli. V Keynote vidím Epic Games a One More Thing, jak mluví o svých herních speciálech pro Apple Store. Uvidíte, jak Apple, tak Epic se zajímají o obživu kvůli příjmu, který jeden poskytuje druhému. Čas od času…