Příslušenství

Call of Duty: Call of Duty: Warzone – Best M13 Cargo

M13 je útočná puška s nízkým zpětným rázem a vysokou rychlostí střelby. Zde jsou nejlepší přílohy pro Warzone.

Vybavte M13 správně a je to jedna z nejjednodušších útočných pušek. V oddělení poškození to trochu chybí, ale poškození hlavy je jedno z nejvyšších v AR. Díky tomu je skvělou volbou pro boje na střední a dlouhé vzdálenosti a při minimálním zpětném rázu se vyplatí přidat do vašeho arzenálu.

Takto stavíme M13 pro Warzone.

Nejlepší M13 nabíječka ve Warzone

Než uvíznete, ujistěte se, že vyvážíte M13 v rozumné výši. Nezáleží na tom, jestli nemáte šanci, můžete to prostě udělat. Chcete-li však M13 využít na maximum, budete si muset odemknout některé doplňky, které jsou zamčené za některými velkými čísly.

Stojí za to uvíznout, pokud je příspěvek 24/7 živý. Pokud nemáte hru pro více hráčů nebo tyto šílené seznamy skladeb nejsou k dispozici, musíte shromáždit co nejvíce her – dostanete se tam.

Zde je naše oblíbené užitečné zatížení M13 pro Warzone:

Barrel – Tempus Shooter Nose: Monolithic Suppressor / Tactical Suppressor Under Barrel – Commando Fore Grip Optics – VLK 3.0x Optics / Corp Combat Holo Ammo – Počínaje 60 Round Mags Barrel vám Singuard Arms Prowler poskytuje skvělé výhody na dlouhé vzdálenosti. Pak je Colossus Suppressor nutností, pokud nechcete, aby vás viděli na radaru, a poskytne vám větší rozsah poškození. Pokud jste jej ještě neodemkli, nebojte se, taktický potlačovač bude fungovat dobře. Příkaz Foregrip vám poskytne dokonalou rovnováhu a nebude bránit vašemu času ADS. Také 60 Round Mags by vám mělo dát spoustu střel, abyste pod tlakem zasáhli více cílů.

Jako obvykle nyní, střelec Tempus zvýší váš potenciál dlouhého dosahu a zvýší přesnost, zatímco monolitický potlačovač vám pomůže zůstat tajný a dále zvětší váš dosah. Pokud ho nemáte, mimochodem dejte taktický potlačovač.

Commando Foregrip dále snižuje zpětný ráz a klopení při držení spouště, zatímco 60 Round Mags pomáhá při útoku na více nepřátel nebo při vysypávání projektilů do vozidla.

A konečně, Corp Combat Holo je skvělou volbou pro střelbu na střední a dlouhé vzdálenosti a funguje skvěle s M13. VLK 3.0x je další skvělé příslušenství, pokud chcete mít něco trochu jiného.

Více než nejlepší zbraně a náklady:

Sekundární, výhody, vybavení

To je to, s čím rádi běžíme:

Sekundární zbraň: MP7, MP5 a dokonce i ti jako SMG s označením CR56-AMAX budou fungovat. Me 1: Cold Blooded, Double Time nebo EODBenefit 2 – PhantomBenefit 3 – AmpedLetal – C4 Tactical: Heartbeat Sensor nebo Grenade To vše jsou Warzone je docela běžné v Díky Duchu vás UAV nevidí, což je obzvláště užitečné, když je okolí napjaté.

Hardware je klasická kombinace C4 a snímače srdečního tepu. C4 je skvělý nástroj pro vrhnutí se do budov nebo pro odchycení vozidel; Senzor Heartbeat vám poskytne neocenitelné informace o nepřátelích bez duchů.

C4 je extrémně univerzální, protože si můžete vybrat, kdy explodovat. Díky tomu je perfektní pro rychlé vypořádání se s vozidly nebo rozbití budovy vrháním oken zezadu.

Mít snímač tepu je skvělé v rané a střední fázi hry, protože vám poskytne cenné informace o pozicích hráčů.

Zde jsme umístili paralyzér jako další možnost, protože je skvělé odpuzovat nepřátele, pokud víte, že jsou zranitelní. Udělejte zásah a nebudou se moci dlouho otáčet (pokud nejsou EOD), což z nich dělá snadný cíl ke stažení.

Nyní, když znáte všechny podrobnosti M13, proč se nepodívat na některé z našich dalších průvodců Warzone? Pro některé pokročilejší strategie máme stránku o zrušení skluzu ve Warzone a tipy, jak odemknout novou odstřelovací pušku Rytec AMR ve Warzone.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK