Příslušenství

Nabídka: bq Aquaris A4.5 pouze 109 eur

JE bq Aquaris A4.5 již a Android One opravdu. Telefon španělské značky snižuje jeho cenu 109 Euro. Jeden Od 169 Eurodává možnost zvážit.

Aquaris A4.5 je smartphone se 4,5palcovou obrazovkou, čtyřjádrovým procesorem, 1 GB RAM, 16 GB rozšiřitelným úložištěm, 8 megapixelovým fotoaparátem, 4G a nejnovější verzí systému Android.

Ano, telefon za přibližně 100 eur Android 6.0 MarshmallowJe to téměř něco, co slibuje bq, protože je součástí programu Android One. Tento program je zaměřen na rozvojové země a teoreticky nabízí levné telefony se zcela čistým operačním systémem Android. Telefony také nepřekračují nižší střední rozsah.

bq Aquaris A4.5 aktualizováno na Android 6.0 Marshmallow

Z tohoto důvodu je Aquaris A4.5 nyní skutečný Android One s cenou 109 eur. Vyvolávací cena byla 169 eur, což není špatné, pokud jde o technické vlastnosti, které nabízí, ale velká nabídka Na dosah každého.

Obrázek - Nabídka: bq Aquaris A4.5 pouze za 109 eur

Nyní ano, bq Aquaris A4.5 je nákup, který nám umožňuje mít mobilní telefon s aktualizovaným systémem Android a základními funkcemi, abychom mohli začít ve světě chytrých telefonů. Dalším skokem by měl být Nexus s určitými specifikacemi pro ty, kteří si zachovávají podobnosti, ale potřebují hodně síly po ruce.

JE bq Aquaris A4.5 můžeme si to koupit Amazonka Za cenu 109 EuroSleva 60,90 EUR (36%) ve srovnání s původní cenou.

Aktualizováno: Cena opět trochu vzrostla

Koupit: bq Aquaris A4.5 (Amazon)

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK