Příslušenství

Call of Duty: Call of Duty: Warzone: lepší citlivost, nastavení, DPI…

Jedná se o nejlepší citlivost a nastavení, které budete chtít zvolit pro konzolu a počítač, stejně jako pro Warzone.

Pokud jste ve Warzone noví nebo se chcete zlepšit, změna nastavení ovládání vám pomůže posunout hru na vyšší úroveň.

Nejlepší nastavení a citlivost pro Call of Duty: Warzone

Konzole a počítač mají velmi odlišná schémata ovládání – kliknutím níže přejdete na zbraň podle vašeho výběru:

Navigace:

Konzole / řadič

Na Xbox One a PS4 pravděpodobně budete k hraní používat ovladač. Pokud máte zkušenosti s Call of Duty a analogovými objektivy, můžete mít své vlastní nastavení, které rádi používáte, ale shromáždili jsme naše oblíbené pro případ, že byste potřebovali pomoc.

Jedna věc, kterou byste měli mít na paměti, je její účel pomoci v Modern Warfare. V tomto rozpisu XclusiveAce najdete více podrobností, ale ve zkratce, pomůcka pro přesnost a zaměření má silnější zpomalení cíle než Standard, ale nenabízí žádnou pomůcku pro míření na krátkou vzdálenost a Standard je celkově nejlepší volbou.

Všeobecné

Rozvržení tlačítka BR: Výchozí předvolba rozložení klubu – Výchozí reverzní vertikální pohled: Zakázat mrtvé pásmo – 0,5 Citlivost vodorovného pruhu – 6 Citlivost svislého pruhu – 6 Násobitel citlivosti ADS (Nízké přiblížení) – 1,20 Násobitel citlivosti ADS (Velké přiblížení) ) – Křivka odezvy na cíl typu 1,35: Standardní vibrace ovladače: ZakázánoZbraň

Mířicí pomůcka: Aktivace standardní montáže zbraně – Výstup akce montáže zbraně ADS + na blízko: Míření v chování deaktivovaného zraku – Chování drženého týmu: Chování při přidržení / opětovném načtení: Klepnutím na přepínač zbraně načtete munici: PovolenoHnutí

Předvolba rozložení pruhu: Klepněte na Předvolba rozložení pruhu: Zakázat automatické spuštění: Zakázat Přijímač kamery vozidla: Povoleno Automatické nasazení padáku: Povoleno Kromě všech těchto nastavení ovladače nezapomeňte přejít na kartu „Obecné“ a zakázat pohybové rozostření jak pro zbraně, tak pro svět, protože vám opravdu ohromně pomůže se zrakem. Totéž platí pro Změna zrna filmu na 0 – Toto je jen další vizuální šum, který vám nepomůže vyhrát hry. Také milujeme tvar minimapy změněn na Čtverecprotože vám dává o něco větší zorné pole než kulaté.

Více průvodců Call of Duty: Warzone

PC / myš a klávesnice

Pravděpodobně budete používat myš a klávesnici na PC, ale pokud chcete hrát hry s přáteli na konzoli, můžete připojit ovladač. Nastavení, která budete potřebovat, pokud používáte myš a klávesnici.

Nejlepší nastavení myši

Níže uvádíme naše tipy pro nejlepší citlivost a nastavení myši pro Call of Duty: Warzone. Samozřejmě, pokud jste našli nastavení, které vám vyhovuje, mohl by být dobrý nápad se ho držet, jinak si budete muset zvyknout na jinou citlivost.

DPI lze změnit mimo hru různými způsoby v závislosti na značce vaší myši. Někdy potřebujete použít konkrétní software, jindy jednoduše stisknete tlačítko myší. Abychom to výrazně zjednodušili, nízký DPI je v zásadě stejný jako nízká citlivost. To je obvykle kolem 400-450 a Doporučujeme nastavit DPI na 450. Podle ProSettings používá hráč Shroud pro toto DPI a v herních nabídkách můžete kdykoli změnit svou vlastní citlivost.

Citlivost myši – 7,50 Dolního bodu (ADS) Citlivost myši – Relativní zpětný pohled na myš – Zakázat akceleraci myši – 0,00 Filtrování myši – 0,00 Vyhlazování myši – ZakázánoNastavení videa

Prošli jsme některými nastaveními videa, která byste měli vidět, ale pokud potřebujete zlepšit svůj výkon, zvažte snížení nebo deaktivaci následujících, protože pro hru nejsou příliš důležitá:

Movie GrainFilm PowerWorld Motion BlurDay Motion BlurMosaicV-SyncTexture ResolutionSun Shadows Cache Point Cache Shadows Rozlišení mapy stínů Depth of FieldDepth of FieldScreen Space ReflectionDirectX Ray Tracking Částečné osvětleníOstatní nastavení grafiky, jako například Anti-Alias, by proto měla být pro zlepšení výkonu omezena, tato nastavení jsou pouze poslední možností – tato nastavení jsou poslední možností – tato nastavení jsou poslední možnost – Pokud jste našli perfektní nastavení pro vás, neztrácejte ho! Každý hraje jinak, takže pokud jste našli svůj oblíbený způsob hraní, pokračujte.

Pokud vás více zajímá Warzone, podívejte se také na naše další průvodce! Známe nejlepší doplňky a vybavení Warzone a také to, jak ve Warzone získat XP a postup na vyšší úroveň. Dobrý lov!

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK