Call of Duty: Mobile je nyní kompatibilní s herními ovladači

Call of Duty: Mobile Zombies

Před několika dny jsem zveřejnil článek, který vás informuje o spuštění režimu zombie Call of Duty: Mobile, což je mod ohlášený na 22. den bez konkrétního času. Vzhledem ke změně času a času vydání aktualizace, Do Španělska přijel před několika hodinami.

Ale nejzajímavější věcí na této nové aktualizaci hry není zombie režim, alespoň pro ty z nás s řadiči (PS4, Xbox nebo Nimbus Steelseries), s touto aktualizací očekává se kompatibilita řadičeje možnost, která musí být k dispozici od spuštění hry.

Pokud jste dostali příležitost spustit hru, ale nejste kompatibilní s řadiči, Jako Fortnite, ale ne PUBG Mobile, odstranili jste ji, je čas znovu načíst hru, abyste si mohli užívat tento fantastický titul, který nám nabízí nejpopulárnější mapy série, bitevní královnu a režim zombie na několik hodin. výsada.

Související článek:

Jak připojit ovladač PS4 nebo Xbox One k iOS 13

Nový zombie režim funguje podobně jako to, co můžeme najít ve verzi konzoly: když zabíjíme zombie, získáváme body, body, které můžeme použít k nákupu zbraní ze zdí, a vylepšení. Tyto body navíc můžeme použít k odemknutí nových oblastí mapy. Cíl hry je jednoduchý: Přežít proti zombie.

Pokud si nejste úplně jistí, jak to funguje, když poprvé vybereme tento herní režim, Vyplňte návod, kde vysvětlují, jak to funguje. Tato nová aktualizace přichází také s aktualizací sezóny 2, novými mapami Peak a novými režimy na omezenou dobu: Single shot, single kill, Sticks and Gems a Hunting accessories.

Call of Duty: Mobile Není kompatibilní se všemi zařízeními, která nemají 2 nebo více GB RAM.K hraní tedy potřebujete iPhone 6s, iPhone SE post nebo iPad Air 2 nebo iPad Mini 4.

Call of Duty®: Mobile

Activision Publishing, Inc.

Volný, uvolnit