Carrefour PASS, rychlá a bezpečná platební metoda z vašeho iPhone

Již mnoho let jsem pravidelným zákazníkem Carrefour v Murcii, městě, kde žiji. A protože jsem několikrát změnil adresu, mohl jsem navštívit několik jejích center. Během těchto let se fyzické obchody hodně zlepšily, ale jejich služby se také přizpůsobily technologickému pokroku.

Dobrým příkladem je karta Carrefour PASS Jediná karta na španělském trhu dodnes Umožňuje nám platit iPhone bez ohledu na banku Jedná se o chytrý a efektivní způsob, jak přinést mobilní platby jakémukoli uživateli a učinit život mnohem jednodušším a pohodlnějším, ať už máme účet kdekoli.

Carrefour PASS, jakkoli chcete a kde chcete

Carrefour PASS, rychlá a bezpečná platební metoda z vašeho iPhone

Společnost Carrefour se již nějakou dobu snaží být k dispozici se vším, co potřebují její současní i budoucí zákazníci, kdy a jak to potřebují. V rámci této premisy nám nabízí karty Carrefour PASSJediná karta na trhu ve Španělsku, kterou lze použít jako prostředníka mezi bankami a spotřebiteli, bez ohledu na banku, kde je váš účet veden. Nejdůležitějším krokem k demokratizaci mobilních plateb je však samotná aplikace Carrefour PASS. snadný, rychlý a bezpečný platební systém Z iPhone 6 dále zdarma.

Jak jsme již zmínili dříve, aplikace Carrefour PASS pro iPhone je zcela zdarma. Po stažení a instalaci do iPhonu Jednoduše propojte svou kartu Carrefour PASS s peněženkou vašeho iPhone.. Od této chvíle si můžete začít užívat snadný, rychlý a bezpečný mobilní platební systém. Dále, Můžete platit v jakékoli organizaci, která podporuje mobilní platbya nejen v obchodech Carrefour.

Proces platby za vaše nákupy je neuvěřitelně rychlý a snadný:

 1. Přesuňte svůj iPhone blíže k bezkontaktní pokladně.
 2. Ověřte svou identitu pomocí otisku prstu nebo čísla PIN.

Pouze jedna aplikace, pouze jedna karta, ale mnoho funkcí

Aplikace Carrefour PASS však širokou škálu funkcí Pokud jde o kartu Carrefour PASS, navíc slouží jako mobilní platební systém.

Jakmile si stáhnete aplikaci Carrefour PASS a připojíte svou kartu, můžete použít následující hlavní funkce:

 • Můžeš zkontrolujte všechny pohyby Držitel karty nebo spolumajitel, karta PASS rychle
 • Plaťte své nákupy snadno, rychle a bezpečně pomocí svého iPhone na všech svých pracovištích. Podpora mobilních plateb od supermarketů, čerpacích stanic nebo lékáren po restaurace, obchody s oblečením, kavárny, veterinární kliniky a mnoho dalšího.
 • Postupně a rovnoměrně konzultujte podrobnosti všech pohybů karty filtrovat tyto transakce podle data, množství nebo typuTo usnadňuje hledání nákupu, pro který jste ztratili lístek.
 • zvolte platební metodu Vaše volba v hotovosti nebo kreditu v době, kdy provádíte platbu v obchodě Carrefour nebo v jiném podniku.
 • Získejte PENĚZUJÍCÍ použitelné peníze (peníze dostupné na vašem úvěrovém limitu), které mají být vloženy na váš bankovní účet.
 • Automatizujte zpoždění nákupu překročit požadovaný limit.
 • Žádost prodloužení dostupného kreditu nebo vyměňte měsíční půjčku.
 • Zkontrolujte lístky Z vašich nákupů na Carrefour
 • Zkontrolujte svůj úsporný šek
 • Přímý přístup k aplikaci My Carrefour

Aplikace Carrefour Pass pro iPhone

Pokud vše výše uvedené stále nestačí, nezapomeňte, že můžete: Přizpůsobte si aplikaci Carrefour PASS Podle svých potřeb můžete konzultovat a / nebo změnit své osobní údaje, změnit své heslo, bezpečně obnovit v případě, že jej zapomenete, konfigurovat upozornění na výdaje přesahující určitou částku, nakupovat online nebo v zahraničí a vybírat hotovost z bankomatů …

Stručně řečeno, aplikace Carrefour PASS pro iPhone, snadný, rychlý, bezpečný, inovativní a demokratický mobilní platební systém co uživatelé tvrdí. Navíc je to zdarma. Pokud chcete více informací, najdete je zde.

Carrefour PASS Mobile (AppStore Link)

Carrefour PASS Mobile

CENTROS COMERCIALES CARREFOUR SA

Volný, uvolnit