Celní problémy v Chile a AliExpress

Právě teď Stejně jako v Číně je nakupování v zahraničí každý den módnější.jeden z obchodů online větší AliExpress, můžeme najít všechny druhy produktů, ve kterých si dokážeme představit, ale vyvstává jedna otázka, proč je tak módní nakupovat v Číně?

AliExpress zvyky Chile

Proč je tak módní nakupovat v Číně? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, protože produkty zde jsou mnohem levnější než v Chile.a většina produktů obsažených v AliExpress Není k dispozici v obchodech v naší zemi, takže jedinečné produkty, docela inovativní, jinak stojí za to počkat na přepravu a doručení pošty.

Mnoho uživatelů se stala přímo závislou na nakupování v Číně podle AliExpress Většina lidí proto není informována, že nákupy přesahující 30 $ (USD) jsou něco jako 20 000 chilských peso, clo odpovídá procentu z uvedené kupní hodnoty, které je v každém případě účtováno velmi zřídka, protože AliExpress Aby podpořili celní proces, deklarují prodej „dárkem“ nebo minimálně 30 USD, čímž se vyhnou nákladům na dovoz produktů.

Chilské zvyky AliExpress

Stav, pokud jste zakoupili položku v obchodě AliExpress má velmi vysokou hodnotu a váš prodejce ji deklaruje za cenu mnohem nižší, než je jeho hodnota, a Pokud chilské tradice zamění tento detail, Nejdůležitější věcí, kterou je třeba říci, je, že prodejce udělal chybu, budete požádáni o kopii tohoto dokladu o nákupu nebo faktuře a snímek obrazovky s dokladem o zaplacení daného produktu nebo s výpisem z kreditní karty. nebo banka, prostřednictvím které platíte za nákup.

Pokud celnice požaduje doklady o nákupu na AliExpress

Po zakoupení v obchodě AliExpress , Pokud máte celní problém s fakturami, je třeba tyto dokumenty předložit pod sledovacím kódem Nový výpočet daně, kterou je třeba zaplatit na celnici, o které vás bude pošta informovat, bude proveden přímo při převzetí produktu z pobočky. Pošta z Chile Nebo existuje také způsob, jak to udělat online na webu s chilskými poklady, nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat, je vyhnout se špatným časům u lidí, kteří dostanou pokutu.