Jak změníte své heslo na Twitteru?

Je důležité zabezpečit naše sociální sítě, pokud nechceme, aby byly hacknuty, takže to uvidíme hned. jak změnit heslo co použijeme cvrlikáníněco, co bychom mohli potřebovat v určitou dobu.

Toto školení začíná od toho známe heslo Co chceme změna Vysvětlili jsme však také, jak obnovit své heslo pro Twitter, protože jste jej možná zapomněli.

Proč nemohu dostávat oznámení z Twitteru?

V zásadě bychom měli mít na každém webu, sociální síti nebo službě jedinečné heslo, aby se předešlo nebezpečí v případě, že dojde k hacknutí společnosti a někdo se pokusí zadat uniklé heslo do našich různých účtů.

Pokročilí uživatelé by měli zvážit použití správce hesel a v každém případě bychom měli zvolit kombinaci následujících možností: písmena (velká a malá písmena) vedle čísla Y symbolytakže je těžké se to naučit.

Jak sledovat stoupence Instagramu

Po vyjasnění vysvětlíme krok za krokem, jak změnit heslo na Twitteru. webová verze nebo v aplikace pro mobilní telefony.

Krok za krokem změňte heslo na Twitteru na počítači

Pokud používáte twitter webový prohlížeč Zde je postup, jak změnit heslo na Twitteru z počítače, PC i Mac:

  1. Poté, co máte Přihlášen na Twitteruklepněte na ikonu s profilová fotka v pravém horním rohu a „Nastavení a ochrana osobních údajů“ Z nabídky, která se zobrazí:
  1. Na další obrazovce přejděte do této části: “Heslo”, nad levým menu:
  1. Zde můžete nyní vstoupit Aktuální heslo a poté specifikujte dvakrát tak nové k dokončení procesu:

Obrázek - Jak změnit heslo na Twitteru

  1. Twitter není příliš náročný na heslo, prostě zabrání vybrat někoho, kdo má velmi krátkéNezapomeňte však na důležitost vytvoření zabezpečeného hesla.
  2. Nakonec jako preventivní opatření zašlou potvrzovací e-mail na váš příslušný e-mail. A oni vám navrhnou zkontrolovat aplikace K používání vašeho Twitteru se doporučuje něco, k čemu:

Obrázek - Jak změnit heslo na Twitteru

  1. Zobrazí se seznam aplikací, které mají přístup a můžete si vybrat. „Zrušit přístup“ Pokud vám některý z těchto zvuků zní podezřele, nevypadá to dobře, nebo jej již nepoužíváte:

Obrázek - Jak změnit heslo na Twitteru

Změňte heslo na Twitteru v mobilní aplikaci

Kroky Aplikace pro Android nebo iOS jsou prakticky stejné, ale aby bylo jasno, podívejme se, jak to udělat pomocí snímků obrazovky.

  1. Na kartě při otevírání Twitteru Start (ikona domu dole) musíte jít profil klikněte Fotografie z účtu:

Obrázek - Jak změnit heslo na Twitteru

  1. Stiskněte možnost „Nastavení a ochrana osobních údajů“a poté zadejte “Účet”.

Obrázek - Jak změnit heslo na Twitteru

  1. Prohledat sekci po “Heslo”Chcete-li změnit natrvalo, stačí zadat staré a nové (dvakrát):

Hotovo, ale pokud chcete přidat větší bezpečnost, zapněte dvoustupňové ověření, abyste mohli obdržet SMS na mobilní telefon když se přihlásíte, abyste zabránili krádeži účtu.

Teď víš jak změnit heslo ty taky cvrlikáníve všech oblastech internetu však musíte učinit minimální opatření a je dobré dodržovat soubor pravidel ochrany osobních údajů.

Jak je WhatsApp chráněn před špehováním?

Co si myslíte o tomto vzdělávání? Je vám jasné, jak změnit heslo na 160znakové sociální síti?