Chcete vs Aliexpress, který je nejlepší?

Nakupování produktů online je zcela běžné hned teď a mnoho lidí používá síť k vyhledání různých webových stránek, například: Přání nebo Aliexpress Tam, kde nakupují produkty za mimořádně dostupnou cenu, velmi levné nebo speciální nabídky, které přinášejí zajímavé věci za rozumnou cenu.

Něco velmi pohodlného, ​​pokud půjdeme k případu, protože jsme začali podnikat po obchodech, nejenže na sobě strávíte mnohem více času, ale musíte také začít nakupovat a ve většině případů Čínské obchody mají velmi dobré ceny s vysoce kvalitními výrobky.

Což je lepší: Aliexpress vs Wish

Pokud jde o Aliexpress, máme-li obavy, má určité věci, díky nimž je tak dobrý, jako je možnost mluvit tímto způsobem přímo s prodejcem. Můžete získat zajímavé nabídky, jako je zlepšení ceny. Pokud si chcete koupit originální, velkoobchodní, objednejte si více položek, než je nabízeno. Něco, co s Wish nemůžete udělat.

Jedna věc, která je mimořádně pozitivní, je, že má ochranu kupujícího, která trvá dva měsíce nebo 60 dní. To znamená, že pokud jste produkt během této doby neobdrželi, Aliexpress vám vrátí peníze, nebo dokonce více než 61. den, obchod to nabízí jako dárek a nenutí vás platit ani nic podobného, ​​díky čemuž je to tak dobré.

Po celém světě je také známý mnohem více než Wish, díky čemuž je díky své široké škále produktů spolehlivější a efektivnější.

Kde koupit koupit online vs přání

Existují určité věci, díky nimž je jeden lepší než druhý, Pokud půjdeme k případu, Wish je dobrý obchod, ale ve skutečnosti je méně známý než AliexpressTaké něco, co se mi při používání vůbec nelíbí, je to, že nemůžete kontaktovat přímo prodejce, takže nemůžete mluvit o dotyčném produktu nebo v podstatě komentovat způsob přepravy nebo cokoli jiného. Musíte si uchovat data, která se mi zdají velmi negativní.

Nejlepší část této aplikace je Můžete platit přes PaypalExistuje mnoho lidí, kteří tuto platformu používají k bezpečnému placení, aby nezveřejnili čísla svých kreditních karet, takže si myslím, že je skvělé kupovat určité produkty.