Chraňte své fotografie a videa pomocí aplikace Safety Photo + Video

Každá nová generace, kterou společnost Apple uvádí na trh, stejně jako kterýkoli jiný výrobce, nám nabízí významné zlepšení kvality fotoaparátu; toto je základ pro mnoho uživatelů, protože jej používáme prakticky každý den k zachycení našich oblíbených okamžiků. nebo úrok. Někdy však možná nebudeme chtít sdílet některé fotografie s lidmi, které nebudou přístupné nikomu jinému, kdo má přístup k našemu zařízení. Abyste tomu předešli, nejlepším řešením je: chránit přístup k těmto fotkám pomocí hesla, aby k nim měl přístup pouze vlastník zařízení.

Safety Photo + Video nám umožňuje chránit naše oblíbené obrázky a videa nalezená na našem iPhone, ale také nám umožňuje kopírovat všechny obrázky nebo videa, která chceme, přes iTunes. Na našem iPhone vždy po ruce. Práce s aplikací je velmi jednoduchá, jakmile ji otevřete, můžeme vytvořit různá alba pro klasifikaci obrázků, které chceme uchovat. Po vytvoření alba musíme jít na naviják našeho iPhone a importovat všechny fotografie a videa, která chceme chránit.

Je zřejmé, že protože fotografie a videa jsou po dokončení importu k dispozici v Safetey Photo + Video, stále je mazat z našeho kotouče Bez obav, že nebudou znovu uloženi, protože jsou chráněni aplikací. Pokud tuto aplikaci nepoužíváme, nemá smysl ji používat.

Aplikace podporuje Touch IDProto nemusíme zadávat heslo pokaždé, když chceme použít obrázky nebo videa, která v této aplikaci skryjeme. Běžná cena aplikace Safety Photo + Video v App Store je 1,99 EUR.Lze jej však stáhnout po omezenou dobu, přinejmenším od tohoto psaní. Aby to fungovalo, vyžaduje alespoň iOS 7, ale pokud chceme použít Touch ID, zařízení musí být spravováno iOS 8 nebo vyšším.